Отзыв о компании мобижжук
Добавлен: 20:19 15.01.2020
Другие названия: рк жжук
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Электроника, бытовая техника

Регионы работы: Киев, Ивано-Франковск, Мариуполь, Белая Церковь

Описание деятельности:  розничная продажа цифровой техники,телефонов планшетов и ноутбуков

Никнейм: Продавець непродовольчих товарів (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Ноябрь 2019
Дата увольнения: Январь 2020

1Гарне місце розташування,2 Є поряд туалет і столова,3Легко добиратися додому

1 Некваліфіковане керівництво,приклад:Одного дня до нас в магазин прийшов клієнт,купляли телефон і поклеїли скло,на наступний день він прийшов і сказав що скло відклеються,хотів щоб йому повернули гроші,сказав тим що не якісна поклейка,почав сваритись і.т.д,я сказав що не можу зробити повернення,тому що Бухгалтерія вихідна,це було 31 грудня,вони захотіли поговорити з нашим керівництвом,я дав їм телефон вони щось поговорили,і наш ДФ Золіна Ілона Андріївна сказала розбирайтесь самі,і поклала слухавку, питання вирішилось з викликом правоохоронних органів,тобто продавець має вирішувати всі інциденти,а не ДФ?!!!! 2Ненормативний робочий день,працюєш завжди 6 днів на тиждень,а то навіть і 7,а за перероблювання бонусів не нараховують,хоча як казав ДФ,що якщо працівник не набирає по продажам 7000 грн,а по годинам в нього є 180 годин,то йому обов'язково мають виплатити 7000 грн,але це не так,якщо ви не будете їх постійно турбувати,то тоді можливо вони виплатять,так і з стажерськими та справа 3Нехватка персоналу,роблять тебе в кожні дірці затичкой,в твій законний вихідний відправляють тебе на роботу,аргументуя тим що в нас не вистачає працівників,4 урізання ЗП і маячків,5 Не сама краща робота для студента,краще вже вантажником піти,аніж сюди,6Колектив коли як,захоче допоможе,не захоче, взагалі не відповість на твій дзвінок з приводу поради,7Можливість недостачі товару і грошей,особливо при звільненні