Добавлен: 02:07 19.07.2013
Сфера деятельности:  Услуги: Медицинские услуги, спортклубы
Сайт:  inno-health.com
Эл. почта: info@inno-health.com
Телефоны: 044-467-63-98

Описание деятельности:  Клініка Уляни Лущик* - медичний заклад, який надає пацієнту доскональну інформацію про стан його здоров'я. Дана клініка пропонує як ефективні шляхи його поліпшення або відновлення, так і профілактику з метою підтримки працездатності на високому рівні. Однією з особливостей клініки є відновлення нормального функціонування нервової та судинних систем. А так само відновлення головного мозку поряд з корригигування психоемоційного стану на основі методів доказової медицини з впровадженням передових медичних технологій і власних розробок. Наша основна перевага - комплексна діагностика та індивідуально орієнтоване лікування дорослих і дітей за авторською методикою під чітким контролем фахівців за допомогою сучасної медичної апаратури з можливістю отримання стабільного досить позитивного результату. *Головні напрямки діяльності:* - медична профілактика - нейрореабілітація

Никнейм: Захар (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2010
Дата увольнения: 2011

не заметил

Крайне низкая заработная плата, заставляет работать с утра до ночи, переработки не оплачивает. Если отказываешься работать в выходные дни и нерабочее время, грозит увольнением. Постоянно говорит всякие гадости сотрудникам друг про друга, страется стравить между собой. Валентина Леонова - человек крайне невежественный, очень плохо координирует работу предприятия. Постоянно нервная, орет. При увольнении сразу не расчитывается, тянет резину. Короче, не ходите в эту клинику, а то это грозит нервным срывом.

# Василий Федорович2013-10-22 14:13:34
"Разделяй и властвуй" и только так.

Работать в выходные и праздники? А платить за это дополнительно? Не хочется?
# Люба2013-09-17 14:51:53
Дивуєшся, як випадкові люди йдуть працювати у медицину і не розуміють, що для хворих людей не існує вихідних і святкових днів, адже вони лікуються. і цей процес на протязі курсу лікування є безперервним. Вам необхідно працювати у державній медицині, щоб навчитися поважати один одного і колектив, в якому працювали Напевно ви були не перевантажені роботою, що мали час займатися плітками .
Ви відмовляли важкохворим, а не керівнику. Це вже пора зрозуміти.
Я лікувалася у цьому медцентрі , дуже задоволена:, таку глибоку діагностику організму я не отримувала ніде, хоч лікувалася в багатьох лікарнях,Тут панують порядок і дисципліна, коректність , взаємоповага, Щоб критикувати особу, треба дорости до її рівня як науковця, лікаря так і адміністратора., а ви цього ніколи не досягнете,
# Марина2013-08-07 00:05:39
Спасибо за совет! Никогда к ним не пойду!