Отзыв о компании м-фон
Добавлен: 04:54 18.07.2013
Сфера деятельности:  Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильная связь

Регионы работы: Львов

Описание деятельности:  Компанія займається продажем мобільних телефонів, побутової техніки. Продуктові супермаркети "Степ", мережа магазинів одягу та взуття "Гранд Колекшин"

Никнейм: АГА Він самий (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Июнь 2010
Дата увольнения: Декабрь 2013

У столовій готують добре!
Це все

Усім привіт. Хочу застерегти усіх хто прагне працювати на компанію
Торгова група
М-фон
Grand Collection
Good Step
Це мабуть ад на землі, і так співбесіда, прохідна охорона приємні дівчата з запитаннями для 1 класу, що ви можете робити не обережні перераховують все. О ви прийняті на випробний термін.... ну тут з горем пополам думаєш притрешся зачисляють мінімум який ділять навпіл, мовляв термін випробний так з обіцянками і вмовляннями з місяця плавно 3 а ти ще на випробному. Відмазки різні по бухгалтерія наламала, то шеф не підписав, то підписав не тою і коли підписував ти здався йому не потрібний і чим зайнятий, а головне завжди - ти не зайнятий роботою. як все зроблено, а ось ми закриваємо магазин і треба таскати меблі тебе залучають це про переїзд з магазину вул. Соборна Grand Collection, після погрузки шаленої кількості взуття та обладнання за 3 дні Вам кажуть дякую, ні прибавку ну нічого нуль гривень. Не звільнили і ти вже щасливий, пройшло ще трішки часу і ти вже приватний підприємець і знову через твій ПП качають купу грошей тобі дякую раз у 3 місяці 300 грн. а коли перевірка це твоє власне горе, на фірмі одна людина чув термін покарання умовно отримала....
і це тільки початок.
пропрацювавши пару років у компанії взнаєш що працюєш там на пів ставки а це 2 роки за 1 рік.
це ще не розглянули відпустку, тут взагалі смішно. скільки не працював попрікали малою зайнятістю хоча всі дири тобою затикають. але коли відпустка ти незамінний. а це значить якщо почнеш просити тобі стільки роботи дадуть що не зробиш ніколи.... так що про відпустку забуваєш раз у три роки і то може дадуть 1 тиждень, хоча у бухгалтерію та відділ кадрів ти носиш фіктивні заяви справно!
можу продовжувати безкінчено... у компанії ні розвитку ні майбутнього, до речі останню зарплату можуть не виплатити, у зв'язку з не виконаним останнім завданням після підписання обхідного. Так що друзі біжіть з відти але обережно, закрийте ПП а то на вас візьмуть кредит а то ще щось вилізе.

# Тежтамбув2014-02-12 20:45:02
Все, що написано у відгуку - правда на всі 100%. Керівництво має всіх працівників за рабів! Плювати на них вони хотіли. Плинність кадрів шалена, особливо в торгових точках. В офісі вже протягом перших днів роботи народ розуміє в яку ..опу попав і навіть не всі допрацьовують випробний термін. Про повну неадекватність директора Ільчишина (офіційно він навіть не фігурує в структурі компанії) можна говорити дуже довго. Це повний неадекват, в менеджменті не розуміє взагалі нічого! Все, чого він досяг - це тільки шляхом крадіжок та обману. Як своїх працівників так і держави. Постійно підставляє менеджерів. Вони для нього справжні раби. Постійно морочить голову своїми панськими забаганками, на що хлопці витрачають массу часу, а потім ще винні що щось не встигли зробити. А в результаті, вас ще запросто можуть кинути на гроші, спільно з тупою службою безпеки, де сидять старі колишні участкові мєнти, які крім того, що роздивляються весь день парнуху в інтернеті і вішають на продавців і менеджерів всі недостачі, не роблять взагалі нічого. Про відпустки також правда. Щоб отримати відпустку треба дуже постаратись. Ніколи нічого не робиш, а коли час відпустки - без тебе фірма закриється. Дурять з кількістю днів відпустки. Потім приносять на підпис фіктивні заяви "для перевірок". Не раз на фірму вже наїжджала інспекція з питань праці. Звільнитись також не так просто. Мало того, що незаконно змушують працювати "поки не знайдеться заміна", а ще й вимагають підписувати обхідний лист, який не передбачений жодним нормативно-правовим актом (робиться це лише для того, щоб зайвий раз помучати працівника, і можливо вдасться на нього щось повішати). Про з\п взагалі краще мовчати. Те, що обіцяють на співбесіді ніколи не платиться. Мало того, керівництво час від часу придумує "супер мотивацію", в результаті якої менеджери не дораховуються півзарплати. Ось така от фірма з кар*єрним ростом, офіційною високою зарплатою і т.п. Єдина світла пляма цієї шарашкиної кантори - це їдальня. Годують там дуууже смачно!
# Саша2013-10-05 00:42:33
Повністю підтримую Ваш коментар. Власник Степан Ільчишин не зовсім порядно обходиться з персоналом і в центральному офісі.