Отзыв о компании Фабрика меблів "Нова"
Добавлен: 01:28 12.07.2013
Другие названия: ПП "Фабрика меблів "Нова"
Сайт:  nova.ua
Эл. почта: info@nova.com.ua
Регионы работы: Киев, Тернополь, Токмак
Телефоны: (80352)433808

Описание деятельности:  Виробництво та продаж меблів.

Никнейм: анонім (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

скільки читаю негативних відгуків....як про саму фабрику ..так і якість продукції....керівництво..не можу погодитись з цим...хочу наголосити - НЕПРАВДА....скажіть будь ласка ..де ви бачили ідеальний процес виробництва?...і чи самі Ви робили щось на 100%...ДУМАЮ НІ!!!..тому чи варто так голосно відгукуватись негативними висловами!....звичайно виникають нюанси....це нормально для такої галузі...якщо Вам не пощастили і ви стали учасником прикрої ситуації - це не привід узагальнювати все в негативну сторону підприємства....тим більше думаю варто подумати скільки хорошого зроблено цим підприємством аніж гіршого....в першу чергу для людей???...більш ніж достатньо....погодьтесь

немає

# Онисько2013-10-19 16:42:29
келлар повністю погоджуюся, про що можна говорити, якщо ще досі за червень всіх грошей не віддали. А звільнишся свтоматично все пропаде, бо офіційні копійки вони дають.
# келлар2013-09-20 22:08:47
тупа брехня, там не меблі а дрова, умови роботи скотські, відношення до працівників як до рабів, добпре тільки власникам тої шарашкіної контори і родичам власників на різних блатних посадах.