Отзыв о компании чп Соб-статус
Добавлен: 17:55 14.09.2019
Другие названия: ооо Контролинг-сервис
Сфера деятельности:  Услуги: Охрана

Регионы работы: Киев, Александрия, Винница, Вознесенск, Николаев, Новая Каховка, Первомайск, Черкассы, Коростень, Ирпень

Описание деятельности:  занимаются охранной деятельностью!филиалы в г.николаеве,кировограде и киеве!

Никнейм: ОХОРОННИК (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2019

Мене звати Ігор, я писав, що такі, як ВИ АЛКАШИКИ кругом напрацюєте, вся річ не у фірмі по наданню охоронних послуг, а у таких людях як Ви. ЗАДУМАЙТЕСЬ! Скільки разів Вас гнали, як псів, з інших робіт де Ви працювали і замітьте за НЕТВЕРЕЗИЙ СТАН НА РОБОЧОМУ МІСЦІ, понапиваїтеся до УСЕРІ, потім з Вас сміються люди, цього чомусь Ви невизнаєте, але жодний АЛКОГОЛІК невизнає, що Він Алкаш, нормальні люди працюють до цього часу, а керівник ЗЕРНЮК О.С. людина з великоі літери, яка завжди йде тобі на допомогу, І немайте привички гадити людей, бо це все не так, як Ви пишите. На УКРВАКЦИНІ, я також працював, Ти забрехався, умови як умови-НОРМАЛЬНІ, це тобі не 5* готель, треба за собою підтримувати чистоту, а не спати у свинюшнику, так як більшість з Вас привикла, не миєтеся тижнями, повір мені, я бачив таких людей. Ще раз рекомендую цю охоронну фірму. А як хочеш щось сказати за негатив, то кажи відразу, для людину у віччі, а не за спиною та в соц мережах, Вас ніхто не змушує працювати, якщо Вам щось неподобається шукайте іншу роботу, можливо це не Ваше робоче місце, а насамперед зверніть увагу на СЕБЕ і своє відношення до роботи та своїх обовязків. Заробітна плата виплачується вчасно, ніяких нарікань в мене та інших працівників не було. Дякую за розуміння