Отзыв о компании "Скарбниця" ломбард
Добавлен: 00:00 08.06.2019
Сайт:  skarb.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Донецк, Житомир, Кировоград, Коломыя, Краматорск, Луцк, Одесса, Стрый, Харьков, Херсон

Описание деятельности:  Сеть ломбардов

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Наднях наспівбесіді вкомпанії Скарбниця, дуже вражена відношенням співробітників. Яприїхала допочатку роботи їх офісу, бощепрацюю і відпросилася лише на2 години. Думала зачекаю навулиці, Тао7.00, 2 чоловіки відкрили двері, а жінка, яка стояла поряд запросила піднятися знею на2-й поверх відкрила при мені двері свого кабінету, ввімкнула світло і запросила мене сісти достолу. Дала мені заповняти анкету, асама тим часом зробила каву і собі і мені. Погодьтеся, таке невкожній компанії побачиш. Співбесіда була дуже приємною, може тому, щозапах кави підняв настрій, може, тому, щодуже приємний голос був урекрутера, аможе тому щодеколи нам просто так хочеться теплого, людського ставлення досебе., Під час співбесіди я дізналася хтож такий той експерт кредитний і якщо доспівбесіди умене був сумнів, чизможу, чиварто, тозараз сумнівів немає -я хочу. Хочу навчитися, хочу тут працювати, сподіваюся там куди япопаду нароботу вЛомбарді язустріну такуж доброзичливість, відкритість, тащирість.

Поки щонезнаю.