Отзыв о компании Фабрика меблів "Нова"
Добавлен: 00:35 07.07.2013
Другие названия: ПП "Фабрика меблів "Нова"
Сайт:  nova.ua
Эл. почта: info@nova.com.ua
Регионы работы: Киев, Тернополь, Токмак
Телефоны: (80352)433808

Описание деятельности:  Виробництво та продаж меблів.

Дата начала работы: Август 2012
Дата увольнения: 2013

Найкраще місце роботи...і найкраще тут начальство і меблі!!!!!щоб там не говорили...або наклеп конкурентів чи невдячних клієнтів, які хочуть нашкодити репутації підприємства.Фабрика меблів НОВА була є і буде найкращою,яка реально виготовляє меблі високої якості та надає можливість клієнтам отримати задоволення від їх придбання...а працівникам високі європейські умови праці!!!!

немає

# Онисько2013-10-19 16:46:42
Анонім, харе гроду сімяники лизати.
# Анонім2013-09-20 22:57:21
цікаво хто там такий нещасний чекає зп по пів року?це смішно
# келлар2013-09-20 22:06:40
чого саме зроблено хорошого, що працівники чекають на свою зарплату по 2-5 місяців?
# Анонім2013-07-12 01:18:18
скажіть будь ласка ..де ви бачили ідеальний процес виробництва?...і чи самі Вм робили щось на 100%...думаю ні!!!...звичайно виникають нюанси....це нормально для такої галузі...якщо Вам не пощастили і ви стали учасником прикрої ситуації - це не привід узагальнювати все в негативну сторону підприємства....тим більше думаю варто подумати скільки хорошого зроблено цим підприємством аніж гіршого???...більш ніж достатньо....погодьтесь
# келлар2013-07-10 17:06:14
брехня, хорошы умовми там тыльки для родичів і друзів власників тої фабрики, всі решта там вкалують як раби і потім чекають по 2-5 місяців поки їм заплатять ту зарплату. ще зх працівників познімають різні надумані штрафи.

позиція власника і начальників така: якщо щось не подобаєшся (надумані штрафи і затримки мізерної зарплати по 5 місяців) - то можеш звільнятись.

якість меблів просто жахлива, прямо в пачках можуть бути биті і браковані меблі. самі матеріали найдешевші і далеко не найкращої якості.

нова - то *уйня нездорова.