Отзыв о компании ACTORS
Другие названия: Акторс
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Одежда, обувь, аксессуары
Сайт:  actors.in.ua
Регионы работы: Киев, Харьков, Запорожье, Львов, Днепропетровск

Никнейм: Гость (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2019
Дата увольнения: 2019

Випадково натрапила на відгуки про Actors... згадала 2006/2007 рік, тоді Actors мав назву Argos, це була моя перша робота, про яку я до сих пір згадую з « ужасом»
Перечитала теперішні відгуки і зрозуміла що нічого за цих 13 років не змінилось... як була «шарашкіна контора», так і залишилось
Я застерігаю усіх, хто планує тут працювати- БІЖІТЬ!!! Не оглядаючись!!!
Все що написано в попередніх коментарях інших дописувачів- ПРАВДА!!! Якщо ви цінуєте і поважаєте себе- НІКОЛИ! Ніколи!!! Не зв‘язуйтесь з Actors!!!! Дивує єдине- чому за стільки років- цю « лавочку» ніхто не прикрив ... вони ж працюють з ВЕЛИКИМИ порушеннями!!! Ніхто не платить податків в повному обсязі, ніхто офіційно не працевлаштований ... там масса порушень!!!!
Дуже врізалось у пам‘ять один момент- тут багато хто писав про те, що не виділявся час на обід... а як вам таке- коли працювала я- в суботу/ неділю Онур закривав туалет на ключ ( у нас був окремо стоячий магазин з власним санвузлом) і дозволяв ходити туди лише 1 раз протягом робочого дня!!!! Більше- не можна було, так як вихідні дні і багато клієнтів...» ти повинен працювати, АМАНАКУЄМ:)))»

# Пурикіна Г****а2021-03-18 17:46:16
Доброго дня! Мене звати Пурикіна Галина Степанівна, працюю у компанії ACTORS більше 15 років, починала з адміністратора залу, сьогодні Директор Центрального Офісу Компанії.
Нам, дуже прикро, що при співпраці з нами залишилися певні обставини, які до кінця не з‘ясовані та залишилися незрозумілим, і як наслідок виникли негативні враження про нас.
Для нас Важлива думка кожного Нашого Співробітника, тому з нетерпінням чекаю Вашого Прізвища Ім’я та опис ситуації на directoroffice.actors@gmail.com для швидкого спільного вирішення питання. Дякуємо за Співпрацю, працюємо щоб стати Кращими Щодня!