Отзыв о компании Акцент Банк
Добавлен: 00:00 08.02.2019
Другие названия: Абанк (дочерний банк Приватбанка)
Сайт:  a-bank.com.ua
Эл. почта: ab@a-bank.com.ua
Регионы работы: Киев, Александрия, Винница, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Ивано-Франковск, Керчь, Кривой Рог, Луганск, Львов, Нежин, Николаев, Харьков, Хмельницкий
Телефоны: 8 800 500 80 90

Описание деятельности:  предоставление банковских услуг

Никнейм: Менеджер РІП (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Моя особиста субєктивна думка: плюсів в цій роботі і вцьому банку немає.

Доброго дня! Намомент пошуку роботи і подальшого працевлаштування вцей ГОРЕ-банк яявлялась студенткою і шукала роботу зі зручним графіком роботи, аби можна було адекватно поєднувати із навчанням, про щобуло написано вмоєму резюме на відповідних сайтах work ua irabota ua. Коли мені подзвонили і запропонували роботу я, зновуж таки, уточнила, щоярозраховую нанеповну зайнятість, адже навчання все-таки є впріорітеті і мене запевнили, щографік гнучкий і яможу собі складати його сама, зприводуЗП відповіли, що є ставка, яка залежить від кількості відпрацьованих годин + бонуси від кількості виданих кредитних продуктів наторговій точці. Прийшовши наспівбесіду, яка проходила з дівчиною наторговій точці, мені видали кредитну карту універсальна, пояснивши, щоце ідентифікація людини. Злюдиною, яка була моїм безпосереднім керівником, ятак і незустрілась, хоча вона мені телефонувала, розказувала якпройти тести і співбесіду ізСБ банку, аби мене лише прийняли. Мене взяли настажування і майже тиждень ящодня ходила і стажувалась. Мене вчили якспілкуватись зклієнтом, яквидавати розстрочки, яквизначати наскільки місяців, і хочу сказати, що дівчата були непогані і старались розказати, показати і допомогти. Навіть непройшовши стажування мені склали графік, девтиджень умене було поодному вихідному, іноді по89 днів підрят. Робочий день з10 до20 години дня без обідньої перерви. Коли япросила зробити або поміняти зкимось напевні дні, коли умене були іспити яотримувала спочатку відмову, апотім якби одолжение, щоот ятобі змінила графік яктихочеш, але тепер типрацюватимеш за інших в інші дні. Така радість тривала рівно місяць без стажування. За30 календарних днів я відпрацювала 240 годин (24 дні) при їхній корпоративній нормі 180 годин. Мене завіряли, щоцеофіційне працевлаштування, зтрудовою і зподальшим врахуванням цієї роботи встаж. Хоча ніяких заяв наприйняття янеписала, наказів небачила, апросто роздрукувала із ПриватДок строковий трудовий договір на місяць (якбуло вказано всамому договорі), підписала його і віднесла врегіональний офіс. Розумію, щоуспішність виконання норм видачі кредитів залежить від торгової точки, тому щоза місяць наодній торговій точці явидала 3! кредити при мінімальній нормі 20. Намене був постійний тиск збоку вище згаданої, щояне виконую норму і щонеотримаю грошей, якщо так працюватиму. Яйсама прекрасно розуміла, щоневиконую вимог і норм, вирішила звільнитись, тобто допрацювати місяць поцьому строковому трудовому договору і просто спокійно піти. За1,5 тижні япоперидила, нащоотримала погрози, щояне можу піти подоговору, тому що він підписаний просто так, що він нічого незначить, аяприйнята натрудову і треба відпрацювати 2 тижні. Одразу уточню, щовсе щояговорила і чим керувалась прицьому звільнені, все було зпоради батьків, так якбатько умене юрист, амама кадровик. Вони вивчали мій договір і радили якяможу вчинити. Згорем пополам, зі скандалами, зневажливими словами вмою адресу, зі СБбанку явсеж звільнилась і чекала, щоб мені виплатили зарплатню. За240 відпрацьованих годин. Чекала ядва тижні, проЗП жодної інформації і потім мені кажуть, щомені невидали заробітну картку, втерміновому порядку вчужому місті, деябула натой момент, мені довелось шукати відділення банку і робити тукарту. Гроші мені перерахували і сума, яку яотримала 705 грн 18 коп. Коли яподзвонила дізнатись, чому такі гроші, мені дали відповідь ставки унас немає. Лише бонуси. Тому просто можу зробити висновок, щоцей банк веде таку політику політику обману. Вжодному разі ябине радила працювати в цій організації, принаймні натакій посаді, якменеджер РІП. Ярозумію, щоястудентка, щобагато чого яможу нерозуміти щевтаких справах, але такі ситуації примушують зневіритись молодих людей употенціальних роботодавцях. НЕОБМАНЮЙТЕ основний мій мессендж! Доречі, минуло вже більше ніж пів-року трудову мені так і неповернули.