Отзыв о компании FOX
Добавлен: 16:14 08.02.2019
Другие названия: Юридическая фирма FOX, Фокс
Сайт:  fox.com.ua
Регионы работы: Киев, Донецк, Харьков

Описание деятельности:  * защита интересов в суде; * разработка вопросов договорных отношений участников различных международных и крупных украинских проектов и сделок; * налоговое планирование, валютное и таможенное регулирование деятельности предприятий; * проведение необходимых согласований и регистраций, получение соответствующих лицензий и разрешений; * юридическое обеспечение страхования, кредитования и оформление связанных с этим документов.

Дата начала работы: 2019
Дата увольнения: 2019

важно сказати

Знайома з дівчинкою, що працювала тут понад 2 роки.
Читала відгуки, де люди скаржаться, що при звільненні в трудовій книжці побачили значно менший строк трудового стажу, тобто роботодавець офіційно прийняв на роботу не з першого дня фактичного початку роботи. І знаходяться люди, які захищають такий стан речей, бо самі опинились в такій ситуації і в них також немає фактичного стажу роботу в даній конторі в трудовій, бо нібито знають, чому це так.
Але люди, ви ж напевне юристи. Невже ж не знаєте, що не може бути такого, щоб людина працювала без належного прийняття на роботу та сплати податків. Ситуації, коли цього нема - серйозне порушення закону, а в фірмі, яка іменує себе юридичною повинні бути дотримані закони. І цілком погоджуюсь із обурливими відгуками щодо відсутності офіційного працевлаштування.
Моя знайома працювала без належного прийняття не роботу близько року. І це ж дійсно жах.
Не розумію відповідей адміністрації даної контори. Вони чомусь говорять про задоволених клієнтів, які як видно пишуть розгромні відгуки про їх роботу, а ще більш не розумію, чому, якщо вже відповідають не намагаються спростовувати факти про нелюдські умови роботи та мізерні зарплати.
Багато про які юрфірми пишуть та кажуть, що затримки на роботі це норма, але ж на інших фірмах і зарплату платять (сама працювала у трьох юридичних компаніях найвищого рівня) і за переробки доплачують, і прибирати в офісі не примушують.
Ще знаю, що прцівники Fох частенько навіть ночують в офісі, бо просто нема сенсу їхати додому, коли до моменту підйому, щоб знов їхати на роботу, залишилось дві години.
Панове керівництво Fox, станьте ж ви нарешті людьми, не мучте молодих юристів, які вірять, що можуть хоч чомусь у вас навчитись, бо з такими вашими життєвими уроками не те що бути юристом, взагалі жити може перехотітись.
Підтримую дописи із проханням не видаляти відгуки. Хай хоч таке нагадування можливим бажаючим піти туди працювати або вже працюючим говорить, що це найгірший вибір.