Отзыв о компании FOX
Добавлен: 17:40 04.02.2019
Другие названия: Юридическая фирма FOX, Фокс
Сайт:  fox.com.ua
Регионы работы: Киев, Донецк, Харьков

Описание деятельности:  * защита интересов в суде; * разработка вопросов договорных отношений участников различных международных и крупных украинских проектов и сделок; * налоговое планирование, валютное и таможенное регулирование деятельности предприятий; * проведение необходимых согласований и регистраций, получение соответствующих лицензий и разрешений; * юридическое обеспечение страхования, кредитования и оформление связанных с этим документов.

Дата начала работы: 2019
Дата увольнения: 2019

відсутні

Я звичайно вибачаюсь, але хто з колишніх працівників не володіє інформацією стосовно того, як саме складаються ці "ПОДЯКИ ВІД КЛІЄНТІВ"?

Ну це просто смішно. Шановні, не треба типу від імені клієнтів писати тут коментарі.
Ваш "почерк" всі прекрасно знають.

Зарплатні не платять. І це правда. Не треба брехати!

Судових справ майже нема - вигравайте собі на здоров`я! Ніхто вам тут нічго не писав про ваші справи тощо. Вам люди пишуть про Вашу некомпетентність як роботодавця і це відповідає дійсності.
Досить наживатись на молодих дівчатах та намагатись влаштувати власне інтимне життя.

Фокс неналежний роботодавець і всі відгуки абсолютно правдиві.
Справа геть не в тому яким чином ви ведете юридичні справи, справа в тому, що ви не маєте права вести їх через своїх найманих молодих спеціалістів саме таким чином, як ви це робите. Ви зобов`язуєте працювати людей понад норм, ви не сплачуєте людям зарплатні, ви зобов`язуєте людей робити те, що знаходиться поза межами їх функціональних обов`язків, які безпосередньо пов`язані із юриспруденцією. Повторюю, жоден, навіть самому поганому юристу в Україні з 2 місяцями стажу не побажаю працювати в цьому місці. А навички ви наберете в будь-якому випадку та в будь0-якому іншому місці.