Отзыв о компании Аккорд-тур
Сайт:  akkord-tour.com.ua
Регионы работы: Львов
Телефоны: (032) 294-98-70

Описание деятельности:  туроператор

Никнейм: Гид Организатор (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Небути жадібним, таневикористовувати працівників.

Працював вАккоді цілий сезон .А гроші досиг пір виплачують zнаю щоусім працівникам пишуть усякі відмазки потипу: Митебе перевіряемо, втебе позвіту недостача, Типоганій працівник, Втебе фіговий Отзив (Завдяки аккорду), Знаю одного працівника котрий весть тур простояв наногах Тому що кілкість місць вАвтобусі неперевищювала кількості пасажирів .В аккорді права рука незнае що ліва робить +Водіі ставали вПолі таЧекали транзакціі поки мої туристи панікували.За тиждень втебе впихують такий обем знаннь, Але спочатку ти рівний Досвідченому турісту 4 аваріі заОстанні пів року. Котрі керіники використовують як відмазку щоб знову неплатити. Зайдіть вОсобистий Кабінет Зробіть скриншот Керіників зпоміткою Ліга Кидал тазавантажте вНет. Так немае бути Цеедина Туркомпанія яка навіть телефооні непокривае І зкожного туру явиходив В мінус і тиякПрацівник Працюючи тільки витрачаеш .Ось така схема. Було щопередаеш гроші вконвертах заякі несеш відповідальнисть. Треба усе знімати накамеру тапередавати вДержсLужбу. Шановні гіди вмене езвязки вмедиа ивКогось ебудь які матеріали присилайте на мєйл язнайшов хорошу роботу втуризмі можу допомогти Пишить Треба Досвідчені гіди від 10турів.И мипереможемо ціх жлобів тазбільшемо кількисть задоволених туристів -тому щодля гіда ценайкраща винагорода.