Отзыв о компании Ультима
Сфера деятельности:  Услуги: Охрана

Эл. почта: CDJFKJD@LIST.RU
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Кировоград, Одесса, Ровно, Сумы, Чернигов
Телефоны: 050 553 6216

Никнейм: а****й п********о (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2018

хоть я й алкаш,мене терплять,бо добре підлизую

Попередні назви цієї компанії: ТОВ "УЛЬТИМА", ТОВ "ІБЕРІЯ ГРУП", ТОВ "САМІРА", ПП "ІНТЕР ГРУП АТЛАНТА", ПП "ІНТЕР ГРУП УКРАЇНА", ТОВ "ТИТАН 21", ТОВ "РЕЗЕРВ ЦЕНТР", ТОВ "УРСА ТРАНС".
Ситник В.О. відкрив ще одну охорону компанію ТОВ "ІНВЕСТ-КОМ" ще в 2015 році, яка була зареєстрована на Цапенка Дмитра Анатолійовича. Але в 12,12,2016 року Ситник В.А.переоформив компанію на свою рідну сестру Катану Ольгу Олексіївну, а директором призначив Сокола Євгена Васильовича. Ця компанія почаиок своєї роботи вже прчала "з кидка". Ситник В.О. "кинув" Цапенко Д.А., який є чоловіком рідної сестри дружини Тетяни. Вадим Олексійович пообіцяв Цапенку , що буде платити йому гроші. за те що він фігурує в документах цієї компанії, бо Ситник не може вже відкривати на себе нові компанії, так як вся Україна його знає як економічного злочинця. Він використовує всі відкриті ним компанії, заганяє їх в боргову яму, продає підставним людям і знову відкриває нову охорону компанію.
Працівникам, яким не виплатили заробітну плату в ТОВ "УЛЬТИМА", ТОВ "ІБЕРІЯ ГРУП", то вже вони ТОВ "ІНВЕСТ-КОМ", знаходяться за адресою: м. Кропивницький, вул. Садова, 61 або вул. Комарова,41. Чи в м. Києві, вул. Єлизавети Чавдар,10. ЗВЕРТАЙТЕСЯ!!!!