Добавлен: 12:13 21.06.2013
Сайт:  inno-health.com
Эл. почта: info@inno-health.com
Регионы работы: Киев
Телефоны: 044-467-63-98

Описание деятельности:  Клініка Уляни Лущик* - медичний заклад, який надає пацієнту доскональну інформацію про стан його здоров'я. Дана клініка пропонує як ефективні шляхи його поліпшення або відновлення, так і профілактику з метою підтримки працездатності на високому рівні. Однією з особливостей клініки є відновлення нормального функціонування нервової та судинних систем. А так само відновлення головного мозку поряд з корригигування психоемоційного стану на основі методів доказової медицини з впровадженням передових медичних технологій і власних розробок. Наша основна перевага - комплексна діагностика та індивідуально орієнтоване лікування дорослих і дітей за авторською методикою під чітким контролем фахівців за допомогою сучасної медичної апаратури з можливістю отримання стабільного досить позитивного результату. *Головні напрямки діяльності:* - медична профілактика - нейрореабілітація

Никнейм: Женя (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2012

Проработала некоторое время в этой клинике. Когда увольнялась, то зарплату не заплатили за 2 месяца, это как правило. Не платят никому.Как говорят сотрудники, которые там работают долго (мазохисты), то это в порядке вещей. Зарплата постоянно задерживается на 2 и больше месяца, и когда получаешь, то оказывается, что тебя за что-то оштрафовали. Пациенты проплачивают схемы лечения по 40-50 000 грн, но на получение з/п это не влияет! Постоянное оскорбление и унижение от генерального директора. Короче говоря, если Вас приглашают на работу в эту клинику, то 100 раз подумайте, стоит ли кому-то дарить свои заработанные деньги!!!!

# Светлана2013-06-28 18:26:20
Спасибо за предупреждение! чуть не попала в вашу контору!