Отзыв о компании Техностиль ПРО
Другие названия: ТОВ Техностиль-ПРО
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  technostyle.com.ua
Телефоны: 0442237129

Описание деятельности:  Оптовая продажа офисных кресел, мебели для дома, мебели для сада, кронштейны для телевизоров, спорт товары.

Никнейм: Юлія (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2018
Дата увольнения: Октябрь 2018
Отредактировано: 1 раз, последняя правка - 2018-10-09 18:34:25

Працювала в цій компанії 3 місяці, а потім за згодою сторін пішла, так як бачу себе в зовсім іншій сфері. Та емоції і присмак від праці тут залишиться надовго.
Що можу сказати про "Техностиль-Про"?
Це була моя перша робота , раніше ніде не працювала, тому дуже вдячна,що потрапила саме сюди без досвіду,саме в такий колектив, який багато чому мене навчив. Розуміючі люди,які завжди підтримують один одного і в хвилини радості, і в моменти горя - така собі сім'я, на чолі якої два дуже розумних, але простих керівника, які довіряють своєму персоналу, тому стараєшся робити все вчасно і відповідально, щоб виправдати ту довіру. Була здивована роботою менеджерів з продажів, які шукають (як в більшості компаній) не клієнтів, аби "збагрити" товар, а друзів і партнерів серед споживачів. А ще тут гарні умови праці - затишний офіс, вчасні виплати заробітньої плати, корпоративні виїзди на природу, скорочена п'ятниця.
Одним словом - я дуже задоволена, що 3 липня, 2018 року в моє життя увірвався " Техностиль-Про", за яким я буду точно сумувати.

Не було виявлено