Отзыв о компании FRESH FACTORY
Другие названия: Фреш Фектори
Сфера деятельности:  Услуги: Еда: кафе, рестораны, fast-food
Сайт:  freshfactory.ua
Телефоны: 044) 572-20-06 (044) 572-05-93

Описание деятельности:  Приверженцев здорового питания приглашает «Fresh Factory» - сеть соковых станций и кафе. Здесь вам предложат широкий ассортимент вкусной и полезной пищи. В меню включены не только свежевыжатые соки, сезонные коктейли из свежих ягод, фруктов и трав, но и полноценные обеды, выпечка, десерты, кофе, чай. Соковые станции и кафе расположены очень удобно для вас: в супермаркетах и бизнес-центрах. Но если вам нужно организовать праздник, банкет, фуршет, корпоратив, свадьбу, детский праздник или деловые переговоры, то мы предоставляем также кейтеринговые услуги и доставляем еду на дом и в офисы.

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2018

нету

Ранок починався дуже файно, так як до мене з відрядження їхав мій хлопець. При зустрічі ми вирішили зайти до цого кафе,якщо його можна так назвати....так , в середині вроді прикольно... чого не можна сказати про кухню і персонал загалом....
В меню є кіноа з яйцем пашот, на картинці дуже круто виглядало....ну і також заказали фреші які нам запропонували хлопці. Доречі, прийшовши туди навіть не думайте просто так зробити замовлення... адже вас чекають багато питань , про карту яка дає скидку тіпа на копійки...1-5 грн це не так багато по моєму... засовують десерти , салати і прочу продукцію!!!! і навіть коли ті говориш що нічого не хочеш то все одно починають питати за -а може с собою візьмете????
по моєму це велика помилка вже того хто зверху. адже хочеться просто прийти і відпочити а не це ось все!!!! прийміть будь ласка на замітку!!!!
так далі розповідь про кіноа і соки....
кіноа було сухе , яйця пашот зварені в плівкі , але ж це кафе здорового харчуванння!!!! ребята,альо. хоча розповідають що готують спеціальним методом!!.... ну ребята шо, зїла я ці ціпси ще чорні....не зрозуміло з чого вони, суху кіноа не їла зовсім...та й заїла яйцем пашот... від якого тоді в мене була ніч любві с туалетом!!)) фреш гримуча суміш це просто ульот , про смак вам не буду писати.. но бабкі взяли нормальні.... так і вийшло що хотіли перекусити а в ітогі я просто провела ніч не с хлопцем .... а дивлячись в унітаз!!!! всім приємного апетиту!