Отзыв о компании Ультима
Сфера деятельности:  Услуги: Охрана

Эл. почта: CDJFKJD@LIST.RU
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Кировоград, Одесса, Ровно, Сумы, Чернигов
Телефоны: 050 553 6216

Никнейм: С****к В***м Олексійович (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2018

Наша держава занепадає, ціни ростуть, бідність процвітає, а такі «пани», як Ситник Вадим ліквідувати одну охоронну фірму та відкрити іншу. Тому наша держава і бідна. Олексійович , приховують податки. Не платять їх в державну скарбницю. Їм краще
Ситник Вадим Олексійович мав охоронну фірму ТОВ «Ультима», яку продав підставним особам, бо не сплатив податки на суму 3 500 000 ( три міліонна п’ятсот тисяч гривень). Але зразу ж відрив нову охоронну фірму ТОВ «ІНВЕСТ-КОМ», засновником якої є, рідна сестра Ситника Вадима Олексійовича, Катана Ольга Олексіївна. Засновники одні і тіж, змінив тільки назву, тікає від податкової, але все залишається по-старому.

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12 січня 2018 року м. Кропивницький справа № П/811/2172/17
Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі судді Черниш О.А.,
розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом
позивач: Головне управління ДФС у Кіровоградській області (25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Перспективна, 55, код ЄДРПОУ 39393501)
відповідач: товариство з обмеженою відповідальністю "Ультима" (25009, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Садова, 61, код ЄДРПОУ 39368611)
про стягнення податкового боргу, -
В И Р І Ш И В:
Адміністративний позов Головного управління ДФС у Кіровоградській області задовольнити повністю.
Стягнути з рахунків товариства з обмеженою відповідальністю "Ультима" (25009, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Садова, 61, код ЄДРПОУ 39368611) у банках, що його обслуговують, в дохід державного бюджету податковий борг:
- 2884425, 51 грн. (два мільйони вісімсот вісімдесят чотири тисячі чотириста двадцять п'ять гривень 51 копійка) з податку на додану вартість - отримувач: УДКСУ у м. Кропивницький, банк: ГУДКСУ у Кіровоградській області, МФО: 823016, код банку 38037409, рахунок №31114029700002, код платежу 14010100;
- 335 157, 32 грн. (триста тридцять п'ять тисяч сто п'ятдесят сім гривень 32 копійки) з податку на прибуток підприємств - отримувач: УДКСУ у м. Кропивницький, банк: ГУДКСУ у Кіровоградській області, МФО: 823016, код банку 38037409, рахунок №33113318700002, код платежу 11021000.
Копію рішення суду надіслати учасникам справи.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення суду може бути оскаржене до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, шляхом подачі апеляційної скарги через Кіровоградський окружний адміністративний суд, у 30-денний строк, установлений статтею 295 КАС України.
Суддя Кіровоградського окружного
адміністративного суду О.А. Черниш