Отзыв о компании ООО "Альфа Парфюм"
Добавлен: 13:34 16.05.2018
Другие названия: ПАРФЮМЕРНАЯ ГРУППА АЛЬФА ПАРФЮМ
Сфера деятельности:  Торговля: Косметика, парфюмерия
Сайт:  alphaparfume.com
Регионы работы: Киев, Джанкой, Днепропетровск, Запорожье, Одесса, Черновцы, Львов, Кировоград
Телефоны: +38 (0482) 34-76-67

Описание деятельности:  Дистрибьюция парфюмерии и косметики.

Дата начала работы: 2018
Дата увольнения: 2018

в даній "структурі" пропрацював два місяці, посада супервайзер, торгові звільнились всі, попередній супервайзер звільнилась через місяць, після прийняття на роботу, я повірив в те що щось зміниться на краще зі слів Гуньки Павла, але змін не відбулось, зарплату потрібно вибивати в прямому смислі слова, завтра після завтра, або зараз не на часі, постійні відрядження та пошук клієнтів яких торгові навіть не передавали. прийшлось шукали по GPS та адресах, до своїх прямих обовязків навіть не приступав, займався тим що налагоджував роботу з нуля,з новими торговими шукали клієнтів. на квітень місяць було домовлено про сталу частину зарплати в 13 000, з 22 робочих днів я відпрацював 15, мені нарахували 5000грн, які навіть і не планують мені віддавати, заяву на прийом на роботу я не писав, трудову в мене ніхто не запитував, в мене так і залишилась, чому і радий, бо повернути було б важко. В Рівне виїжджав о 6,00 щоб в 9,00 бути на місці і шукати клієнтів, були дні коли намотував по 500км, з 8,00 до 22,00. структура розвалена по причині небажання оплачувати роботу як ТА та і СВ. постійні відмазки що Одеса ще не нарахувала, за амортизацію автомобіля отримати гроші впринципі нереально. є неперевірена інформація що Гунька Павло винен альфі гроші і нічого зробити не може, тихенько сидить і мовчки спостерігає за бардаком та кидаловом людей. одна з найгірших компаній де мені приходилось працювати. шануйтесь Бандерштатівці!