Отзыв о компании АВК
Добавлен: 02:59 10.06.2013
Другие названия: AVK
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки
Сайт:  avk.ua

Никнейм: Володимир Оксенюк (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Октябрь 2012
Дата увольнения: Март 2013

ЗП, зрозуміла мотиваційна схема. При адекватному керівництві і відсутності політики пригнічення (моральної давки) колективу можна було б працювати не задумуючись про альтернативні варіанти роботи.

Хочу відразу попередити всіх бажаючих працювати на дану компанію: першу ЗП Ви отримаєте через 2 міс. роботи на АВК, останню ж не раніше 2-2,5 місяців (так видали мені та декільком моїм колегам котрі звільнились до і після мене), взявши в руки календар порахуйте :) Пальне у мерчів (ТМР) дійсно забирає керівництво на регулярній основі (спостерігав даний факт не менше 6 місяців), постійно діюча система штрафів, все що Ви сказали - може бути використано проти Вас у вигляді штрафу.
Ви не маєте право сказати слово "незнаю", "постараюсь" і т.д. та навіть взяти трубку телефону Ви зобов'язані не пізніше 4го гудка (передбачено кодексом компанії). Керівництво Волинської філії (Продмаркет Волинь), а саме Валентин Миколайович на моє запитання "чому я неможу забрати свою ЗП після узгодження з СВ та ТМ після 2,5 місяця з дати звільнення..." дав багатообіцяючу та змістовну відповідь "БО ТАК". У деяких випадках торговим приходиться випрошувати свою ЗП у вищевказаного директора, який може на свій розсуд може зняти чи не зняти будь-яку суму із ЗП та повідомити про це торгового перед видачою ЗП смс повідомленням, а що, оригінально і питань багато не буде.
При звільненні працівників на них вішають всю заборгованість (мені наприклад дали на ЗП прострочені новорічні цукерки та змусили закривати накладні котрі попросту згубили експедитори, розбиратися ж ніхто не став).
Віднедавна існує мотиваційна система котра найкращим торговим передбачає премії в районі +/- тисячі гривень а за погані показники з Вас ці гроші й знімуть, на мою думку дана схема лише зруйнує здорові відносини в колективі.
Окремо варто відмітити керівництво компанії (СВ) котре без досвіду роботи пропрацювавши декілька місяців вважає себе "пупом землі" та дозволяє собі хамити колективу, відверто принижуючи одних та виділяти інших, такої організації праці в плані спілкування з персоналом я небачив ні на одній компанії, а їх я побачив чимало.
Щодо часу котрий Ви зможете витратити на себе працюючи на АВК то його у Вас просто небуде, оскільки робочий день починається з 8,00 на офіс Ви не маєте права приїхати раніше 17,30, а далі до 19,30-24,00 Ви робете паперову роботу (по 5 чол на 1 пк). Бути відвертим середній робочий день в мене особисто складав з 8,00 до 19,30-20,30, тобто на особисті потреби, ремонт авто тощо у Вас часу просто немає.

# инкогнито2013-09-18 02:52:55
а что же тут делать если больше ни на что они не способны.
# Украина2013-09-09 20:05:57
Да, дожились! СВ-РМ за чужими именами прячутся!
# Оксенюк Володимир2013-09-01 13:42:50
Хочу уточнити
Колишній співробітник володі 18.06.13 22:03 це коментар Огірчука А. РМ
ЕТА АВК 18.06.13 22:17 це швидше за все Каразія С. СВ
саша 18.06.13 22:38 це знову ж таки чи СВ чи СВ :)

звичайно керівникам невигідні такі коментарі і з етичних причин вони повинні їх заперечувати і поливати брудом своїх працівників. коментарі даних осіб є наклепами та брехнею оскільки ні один з вищевказаних меганачальників уявлення немає чим я займаюсь та де я зараз є. Мої слова можуть підтвердити чи не всі звільнені за ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ працівники.
# Оксенюк Володимир2013-09-01 13:32:34
я не писав відмови, це керівництво від мого імені само собі вибачення пише, якби я написав брехню чи наклеп керівники хоча б з претензіями звернулись до мене хоч навіть в тел.режимі, а ж ні, вничку від чужого імені відмови катають. Гнила кантора!
некомпетентні СВ, керівництво котре думає як напхати собі кишені та морду.
# Гость2013-07-03 04:51:14
Вы, Владимир, зря написали отказ от сказанных Вами слов. Если на Вас давили личности под никами "пуп земли", "саша", "ета авк", то в таком случае, поверьте мне, что данная категория людей, обладает очень ограниченным складом ума, которого достаточно только кричать "кричалки" и т.п. Если внимательно присмотреться к их комментариям, и к той риторике, для Вас кстати нелицеприятной, которую они используют, то можно отчетливо заметить посттренинговые травмы в образе мышления, которые выражены шаблонным набором вопросов, типа: "1) чому ти звідти не пішов раніше?2) де зараз ти працюєш?3)скільки робочих місць ти створив?4)які в тебе досягнення зараз?5)який в тебе досвід св?". При этом один из них, позволяет себе оскорбления в Ваш адрес. Это говорит об уровне интеллекта данных особей.
# Володимир Оксенюк2013-06-25 11:51:54
Я Оксенюк Володимир Васильович 1987 року народження прошу ви бачення у компанії АВК,співробітників даної компанії за даний коментар написаний мною. Прошу не брати до уваги вище написане. Ще раз прошу вибачення.
# петро2013-06-24 10:47:51
Я працював на цій гнилій канторі близько 8місяців,гнилішоі ферми ще не бачив!!!
# пуп землі2013-06-19 02:00:14
Володя тебе там образили?що невідпустмли ремонтуватм авто?ой як шкода...кому будеш жалітись ще?мамі?братові який взяв тебе на роботу?а може будеш справжнім продавцем і підеш на рошен,скажеш який в тебе район там і подивемось хто чого вартий? а якщо засцяв як останній пісюн то перестань жалітись.працюй розвивай брата бізнес створюй робочі місця з безлімітним бензином(я так зрозумів це твоя мрія),плати людям по 7тис.грн
# саша2013-06-19 01:38:40
знаю Володю по прошлой работе ни единого слова правды нет.ты володя расскажи лучше чем ты сейчас занимаешься???? ааа....вот стыдно сказать что на родителей горбатишься..этим все сказано,никуда не берут с такими рекомендациями???.если ты такой профи то иди на рошен,конти,нестле и покажи своей работой на территории твой св оно ли ты ОНО!
# ЕТА АВК 2013-06-19 01:17:07
Володимир скажи а скільки тобі як колишньому супервайзеру (ти по моїй памяті поміняв перед авк 4 роботи з яких 3 св -вірно?!) потрібно часу що вивчити кричалку з 15 слів? день?два?три? може тобі її написати на листку?тобі потрібно було 2 тижні!!!! звичайно що тебе св жарив і ти зараз пробуєш облити всіх брудом.але
дай відповідь на запитання твої тут коментарі це якась фобія?ти зараз без роботи?тобі немає чим зайнятись?що ти добиваєшся?яка мета?----відчуття неудачника?!!!рухайся в перед і не оглядуйся!
# Колишній співробітник володі2013-06-19 01:03:54
Привіт,скажи будь-ласка володя якщо там так погано то:1) чому ти звідти не пішов раніше?2) де зараз ти працюєш?3)скільки робочих місць ти створив?4)які в тебе досягнення зараз?5)який в тебе досвід св?-відповідь 3 посади св по 3 міс??? )))6) чому тебе звільняли якщо ти такий кваліфікований? і на останок готовий іти до тебе працювати але на наступних умовах зп 1 $,графік з 9 до 17:00, буду працювати 4 дні з 5 бо на 5 буду ремонтувати авто,і займатись своїми справами,куди звертатись володя?
# Александр2013-06-18 19:22:41
Это все правда!!!