Отзыв о компании Все Двери
Добавлен: 13:50 27.01.2018
Сайт:  vsedveri.com.ua
Регионы работы: Киев, Харьков, Львов

Никнейм: Наталія (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2018
Дата увольнения: 2018
Отредактировано: 1 раз, последняя правка - 2018-01-27 13:53:05

Доброго дня всім, хто заходить на цей сайт.
Сподіваюсь, мене почують і зрозуміють в першу чергу ті, хто читає відгуки про роботодавців, приймаючи рішення про готовність приєднатись до колективу компанії «Всі Двері».
Негативні відгуки про компанію «Всі Двері», яких тут досить багато, можуть викликати неприємні емоції і забрати бажання, навіть, прийти на співбесіду. Можливо, таку мету й переслідують всі, хто залишає негативні відгуки.
Написання негативного відгуку на сайті іноді також може бути єдиним способом зняти напругу від негативних емоцій, які можуть залишатись після звільнення.
В той же час, прикро, що такі відгуки можуть завадити комусь з молодих фахівців знайти цікаву роботу в достойній компанії. Адже компанія «Всі Двері» - лідер у своєму сегменті. І кожен, хто працює в компанії, щодня, щомісяця, щороку підвищує свій професіоналізм.
Природно, що за багато років, які компанія «Всі Двері» успішно працює на теренах України, було багато різних людей, які працювали якийсь час і звільнялись. Звільнялись з різних причин. Ті, хто стикався з «дверним» бізнесом, знають, що працювати у цій сфері непросто, - залежність від виробників, постачальників, логістики, соціально-економічних факторів… Непросто працювати кожному працівнику, і на кожній ділянці: як бек-офісу, тобто всім, хто «рахує» та супроводжує процеси, так і фронт-офісу, тобто консультантам, які працюють безпосередньо з клієнтами.
Але, в той же час, в компанії «Всі Двері» є фахівці, які працюють 2, 3, 4, 5, 6, 7… років. Деякі з них за цей час стали справжніми професіоналами, здобуваючи унікальний досвід. До того ж, компанія постійно оплачує навчання та участь у фахових заходах своїм працівникам. Останніми роками також з’явились робочі відрядження в Європу – у Польщу, в Італію. Все це для того, щоб кращі ставали кращими!
В компанії працює багато молоді, тому щороку у нас відбуваються весілля, народжуються діти; разом ми беремо участь в спортивних марафонах, святкуємо гарні результати роботи активним відпочинком, навчаємось на тренінгах у успішних професіоналів… Є про що розповісти та чим похвалитись. Але найголовніше, що працювати в компанії справді цікаво! Ми не стоїмо на місці, і будемо раді новим людям, які знаходяться у пошуках роботи у сфері «дверного» бізнесу. Пишіть на адресу: hr@vsedveri.ua.
Кожна компанія має свої особливості і не може подобатись всім. Причому, навіть після строку випробування можуть виникнути ситуації, коли, з якихось причин, дороги працівника і компанії розходяться. Наша відповідальність, як роботодавця, аналізувати кожен випадок і, повірте, ми це робимо.
Дякуємо всім, хто працював у компанії «Всі Двері» будь-який проміжок часу і разом з усіма нами створював позитивний результат. Просимо вибачення у всіх, хто відчув до себе негативне відношення у будь-якому прояві. Повірте, життя варте того, щоб пам’ятати позитивні моменти.
Якщо у вас є що сказати, ви завжди можете написати нам листа на пошту: hr@vsedveri.ua
Як казала героїня ретро-фільму «Весна», Нікітіна: «Кожному не зашкодить знати, що про нього насправді думають інші». Тому пишіть, ми читаємо, робимо висновки і стаємо кращими.

Дійсно, потрібно багато працювати)))

# Аноним 2019-06-25 14:18:54
Текучка жуткая. Кто проработал 2 года, уже супер старожил