Отзыв о компании ВОЛЯ
Добавлен: 23:50 25.10.2017
Другие названия: VOLIA
Сайт:  volia.com
Эл. почта: info@voliacable.com
Регионы работы: Киев, Алчевск, Днепропетровск, Запорожье, Кривой Рог, Львов, Харьков

Описание деятельности:  Высокоскоростной Интернет Воля Бродбенд и цифровое телевидение Воля Преміум ТВ.

Никнейм: Фахівець з телемаркетингу (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2016

Відсутні

Марина Гришай-це рабовласник а не керівник.Її гріхи починаються з халатного та грубого відношення до підлеглих,банального нерозуміння,залякування та кінчаються псигологічною неврівноваженністю. 1.Керівник,що ділить підлеглих по своєму людському відношенню(ти мені не подобаєшся-тобі дулю/ти мені подабаєшся-тобі все),незалежно від того як робітник працює-не керівник. 2.Коли потрібно нагримати на когось,то Гришай і супервізори в цьому перші(начебто це і є їхні обов’язки),але коли потрібна допомога,коли є скарги на обзвонені бази та проблеми з підключеннями-вони не при справах. 3.Марина,як керівник,не має лідерських якостей у неї немає харизми.Це людина яка робить по настрою і по ємоціях(для рядового працівника,це нормально бо робота нервова,але керівник так діяти не має права). 4.Навіщо лякати звільненням,навіщо звільняти та придумувати для цього причини?Невже для цього відділу важлива текучість кадрів?Хіба люди будуть гарно працювати,думаючи про те що їх можуть звільнити? 5.Скрипник Олена-людина,яка взагалі не потрібна в цьому відділі.Мало того,що КЛК(оцінка якості дзвінків) має бути перероблене повністю з виключенням половини пунктів оцінювання(є такі,що не потрібні взагалі),то ця дурниця ще й відображається на заробітній платі.Невже це відмивання грошей?Працівник може зробити план з гарним відсотком підключень і його заробітну плату зіпсує клк.Це не справедливо і демотивує на роботу та відношення до керівництва. 6.Наявність проблеми зі споживанням алкогольних напоїв на робочому місці-є насправді.Це неприпустимо і існування цієї проблеми примається на халатному відношення до роботи саме керівництва.Підлеглим є з кого брати приклад. Пропоную Марині Гришай звернутися до психіатра та проконсультуватися.Ті речі,які вона дозволяє собі-не є нормальними для керівника. Прошу вище керівництво,вирішити питання з професійної придатності Марини Гришай,дати копняка супервізорам щоб ті починали братися за голову і діяти в напрямі своїх прямих обов’язків.Благаю полегшити роботу нам,робітникам які віддають свої найкращі роки,нерви та здоров’я,руйнуюсь свою психіку та особисте життя заради добробуту та процвітання компанії Воля.Ми можемо набагато більше ніж ми робимо зараж,нашому натхненню немає кордонів,наша віра в компанію-безмежна. Дайте нам те,на що ми заслуговуємо і ми прославимо компанію на весь світ,а наші діяння будуть не в поганих відгуках,а в радості кожного абонента і в світовій повазі.