Отзыв о компании Фабрика меблів "Нова"
Добавлен: 01:37 31.05.2013
Другие названия: ПП "Фабрика меблів "Нова"
Сайт:  nova.ua
Эл. почта: info@nova.com.ua
Регионы работы: Киев, Тернополь, Токмак
Телефоны: (80352)433808

Описание деятельности:  Виробництво та продаж меблів.

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2012

менеджер Тара М.І.- хамло

Фабрика НОВА сама найгірша фабрика на території України, як я це зрозумів придбавши в даній фабриці спальню Анну II. Коли я заплатив в касі гроші, то прийшлося ще пів дня чекати поки привезуть меблі з складу ну це ще не біда. При приїзді автомобіля з складу менеджер самим простим образом пішов пити каву і я з водієм перегружали мебіль в бус при цюму ніхто не розкривав коробки. При приїзді додому дані меблі були пошкодженні при чому везли їх дуже делікатно, при звернені до менеджера в фабрику він сказав, що на мебіль надавалася 30-ти процентна знижка тому замінювати деталь не будуть.
Тому шановні моя вам порада обминайте фабрику НОВУ другою дорогою, не купуйте в них меблів вони браковані, не ведітесь на їхні знижки.

# НОВА Х*ЙНЯ НЕЗДОРОВА !!!2014-09-09 15:31:53
Чоловіче , послухайте мене .... .я гротовські штучки всі знаю краще від усіх , він вас всіх тримає як рабів там пока ви йому сраку лижите він вас кидає на гроші пока вас це влаштовує!! я чув якого він ставлення до своїх робітників ....срати він хотів на вас всіх з пташиного польоту!! Ось це правда ! А ту тирсу шо туди привозять , меблями назвати тяжко , пока не наліплять дешевого клею , шоб хоть якийсь вигляд був .... працював там почті 5 років , ніколи не замовляв в них меблю собі і рідним не рекомендував знаючи з якого лайна воно зліплене!!!
# Xapaktepnuk2013-06-21 21:50:34
Якщо ти не заплатиш, то заплатить цех який виготовив, але по ціні *1.5 + штраф, так що нова в мінусі не буде)))
# келлар2013-06-01 18:22:56
на складі ті пачки складають в висоту по 3-5 метрів, в нижніх пачках там полюбому будуть дрова, навіть якщо спочатку не попався брак.