Отзыв о компании Велика кишеня
Добавлен: 17:48 29.05.2013
Другие названия: Супермаркет "Велика кишеня", Квиза трейд
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки
Сайт:  kishenya.com.ua
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Бердянск, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Ивано-Франковск, Кировоград, Краснодон, Луганск, Николаев, Полтава, Севастополь, Ужгород, Умань, Харьков, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск

Описание деятельности:  Супермаркет продуктов и бытовой химии

Никнейм: Дмитро Яковенко (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Ноябрь 2009

Працюю в Кишені з 2009 року. І тільки в цій компанії я зрозумів що таке отримувати задоволення від роботи. Тут важливо все і навчання і колектив і ставлення керівництва до людей і чудові умови для роботи. Все це ротить Кишеню найбажанішим місцем для реалізації вашого потенціалу.

Я не помітив

# Спостерігач2013-05-31 16:31:10
Шановний Дмитро, якщо протягом 4-х років з початку Вашої роботи в компаніїї, Ви змогли досягти лише посади адміністратора (Ви це вказали самі на початку посту), то, вочевидь, Ваш потенціал або реалізується досить повільно, або, вибачте, Ви просто не бачили нічого іншого у житті і Вам немає з чим порівнювати.
Амбіцій Вам, творчого та кар'єрного злету - якщо вже Вам компанія надала УСІ можливості, то чому Ви так мляво їх використовуєте і не бажаєте рости???
Адже у такий спосіб Ви просто опосередковано дискредитуєте роботодавця - створив Вам усі умови, а нічого більшого "зліпити" з Вас з листопада 2009 так і не зміг!
Вибачайте на слові...