Отзыв о компании LEXSTATUS
Добавлен: 09:22 05.04.2017
Другие названия: Лекс Статус Групп
Сайт:  lexstatus.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов, Ровно, Луцк, Запорожье

Описание деятельности:  LexStatus - всеукраїнська мережа акредитованих експертів-оцінювачів

Никнейм: Наталья (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Декабрь 2016
Дата увольнения: 2017

Доброго дня!
За недовгий час я зробила певні висновки про компанію, її очільників, працівників і певне Вам буде цікава моя думка.
Працювати в компанії починаєш з упевненістю, що ти кращий з кращих, це окрияє і надає наснаги не лише для роботи, але для життя загалом. Ця робота - неймовірна можливість для талановитої молоді, зняти рожеві окуляри і побачи реальний світ, світ бізнесу, матеріальних цінностей, успіху і впевненості у собі. Ідеально поєднані риси усіх без виключеня членів команди вражають - це краса, як жіноча, так і чоловіча, гострий розум, компетентність, цілеспрямованість, надзвичайна самовпевненість. Я прагну бути такою, як Ви всі, і можливо, якби Ви були поряд фізично щодня, я б ніколи не писала цей відгук. "Лексстатус" - це коли тобі по-справжньому довіряють, коли про тебе турбуються і ти з першої хвилини почуваєш себе своїм.
Я щиро вдячна за час, що ви на мене витратили, і за те, що недорікали за це, а також за знання, які отримала, вони не раз мені знадобляться.
Долайте кордони, висоти, розвивайтесь і ніколи не зупиняйтесь

відсутні