Отзыв о компании Єврошоп, Обнова, Гардероб, Скриня
Добавлен: 22:39 23.01.2017
Сфера деятельности:  Торговля: Одежда, обувь, аксессуары

Регионы работы: Львов, Киев

Никнейм: Кристина (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы:
Дата увольнения:

Була не погана зарплата. На сьогоднішній день, знаю, що зарплата також пристойна. Є кухня-підсобка для персоналу

Починаючи від стажування, яке триває 2міс. За два місяці ти повинен вивчити всі види тканин: як прасуються, як перуться і тд., маєш знати всі фірми, які представленні у магазині від історії заснування до сьогоднішнього дня...
Коли ти стажуєшся то не надійся на вихідні. Під час роботи працівникам заборонено спілкуватись одне з одним, якщо побаче старший продавець - штраф. Приходити потрібно за 15хв до відкриття магазину навіть якшо прийдеш за 5хв до відкриття оштрафуюють за запізнення.
У магазинах є перерви перша 15хв зранку "на чай", друга 30хв обіду, а третя, увечері теж ніби "на чай" але якщо ти не куриш, то не бачити тобі останньої перерви... Також у магазині весь час потрібно, щось робити навіть якщо не має відвідувачів, переважно це поправляння вішачків по 10000раз на день.
Ввечері після закриття ще на 30-40хв залишаєшся прибирати. Також важко, те що потрібно сорувати одяг за видом тканини, кольором та довжиною рукава. Одяг приходить в жахливому стані,. Вже у своїй кухні- підсобці продавці приводять його до ладу.
Начальству всерівно на працівників, там постійний конвеєр . Ніхто довго не витримує.
Вічно на ногах, в кінці дня ноги відвалюються. Вічний контроль, не довольство і критика зі сторони старшого продавця і керівництва. Почавши там працювати, я перестала знаходити час на себе і на сім'ю так як весь час була замучена, не було сили навіть, щоб зробити поїсти чи покупатись. Кожен ранок проклинала себе за те що працюю там але потрібні були гроші. Витримала 1,5 місяця і звільнилася. Якщо ви хочете постійні моральні тиски, розівчитись поважати себе, стати нервовою і відмовитись від відпочинку - це робота для вас. А якщо хоч капельку поважаєте себе НІКОЛИ не йдіть туди працювати! Ніякі гроші не вартують цього пекла та мук які на віс очікують в Обнові!!!

# Аноним2020-07-03 20:11:59
Дійсно все так.
# Уля2017-08-10 00:29:44
Так це дісно правда там вічний конвеконвеєр і неповага від начяльства. Тобі можуть хамити, видумують штрафи за все шо їм не подобається, про штрафи доречі на співбесід ніхто не говорив. Роблять з себе нібт бутік Версаче, хоча секонд хенд галімий і одяг їм за копійки дістається, а націнки 200% якщо не всі 500%