Отзыв о компании Центральный Ломбард
Другие названия: ПП ПТ "ЭРА-ДОН" и компания ВАШ ЛОМБАРД
Сайт:  lombard-central.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов, Днепропетровск
Телефоны: 0956097307

Описание деятельности:  Сеть ломбардов по всей Украине.Кредиты под залог золота и техники.

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2016

Нема

Ні в якому разі не йдіть працювати у центральний ломбард.Це жах.До бестями жадібна контора з упирями в головному офісі,які не вважають касирів за людей і поводять себе як пани.Складається враження,що працують тільки вони,а касири-це сміття і з ними можна себе вести,як зі сміттям.Що вони роблять?
1.Пропонують ставку та процент нижче ніж у конкурентів,а за це вижимають все з людей,які на них працують.
2.На цю маленьку зарплату вони накладають штрафи по 200-300 гривень за те,що підпис їм не подобається.Штрафи можуть бути й по 1000-1500 гривень. Це при зарплатні в 4000 тисячи гривень.
3.ОЛЬГА СІМОНЕКО(Запам'ятайте ім'я цієї потвори)-це зарвавшаяся,тупа курва,рівень якої розкладання товара десь у сільпо,чи офіціянткой у найближчому генделику з дальнобіями,но ніяк ні якимось там директором.Ніколи не вітається по телефону,вічно істерить,на вопроси відповісти не може-говоре,розбирайтесь самі-це ваші проблеми,можить тільки на ровному місті штрафи та догани виписувати і звітувати яка вона піздата перед керівництвом..А в дійсності тупіца-тупіцей,яких світ не відував,цю блядь ніхто на фірмі не любе і не поважає.Гівно,а не керівник.Шкура донецка.
4.Нестеренко П.П. начальник служби безпеки-і справді моральний урод,який може воювати тільки з жінками-грузить їх,матюкать і т.д. .Неадекват повний.Чи бухає,чи куре щось.А сам засцика-засцикой.Мабуть баби не дають-вот він і казиться,як мавпа безмозгла.Ще й жре наркоту якусь.Чи бухає.
5.То,що вам наобіцяють на співбеседі-помножуйте на ноль.Заробляти ви будуте 2500-3000 гривень при гарному настрої керивництва,а то й меньше.
Не йдіть в цю контору-це сброд дибілів та моральних уродів.

# Аноним2017-03-30 13:27:25
Странно, а я слышал о совсем ином положении дел внутри этой компании, и оценщики себе как оценщики.