Отзыв о компании MAXI-MODELS
Сайт:  maxi-models.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: +380634807185, 0678613080

Описание деятельности:  модельне агенство

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Приємний персонал(окрім власника)Дівчата що там працюють усміхнені привітні.

Негативу Багато.По перше зі мною виключно спілкувались після співбесіди вконтакті і нічого толком не пояснювали.Тому я вирішила приїхати і на місці поговорити.Зі мною говорив "власник"якій повністю НЕАДЕКВАТНИЙ чоловік.Про умови контакту майже не говорив тому я їх просто вибивала. По перше попередив що мені світить тільки Китай максимум Індія (! увага в Індії сказав що часам може прийти шейх якій захоче порозважатися і вони нічого не зможуть зробити)а в Китаю зарплата тільки 550$ з яких 450$ віза і харчування за свій рахунок.Тепер опублікують мої питання і його відповіді:1)Яка саме робота ?-робота модельна (жодних пояснень)2)скільки год в тиждень працювати-по різному буває 3)Робота вдень чи вночі(не відповів!тільки лив воду про те які бувають агенції)4)Чи є якісь ваш представник в Китаю з яким я зможу консультуватися -ні нема ти що анг не знаєш ?!в крайньому випадку попросиш моделей помогти але краще не дружи з моделями бо вони можуть наговорити про тебе або волосся підпалити коли спиш 5)які умови проживання мені можуть вислати фото або назву готелю -умови !краще ніж в гуртожитку .При цьому всьому АБСУРДІ його відповідей він зауважував що зацікавлений в моїй кондидатурі бо інакше тут не сидів би цитую:ми робим бізнес ти любиш гроші?бо я люблю гроші.В кінці розмови він захотів щоб я позувала (без фото) просто я він буде дивитись .Як висновок сказав що я НІЧОГО НЕВМІЮ І ЙОГОТУРБУЄ МІЙ ВІК (21) Але щоб я робила візу і приходила до них в школу і вони мені допоможуть а ще щоб подивилася фільм про моделей;)Хто сумнівається в правдивості моїх слів і моїй не модельний зовнішності залишаю свій контакhttps://m.vk.com/portebonheur Бережіть себе і своїх близький перевіряйте людей і агенції з якими маєте справу !