Отзыв о компании PERFUMS BAR
Добавлен: 23:43 14.01.2017
Другие названия: Парфюм-Бар
Сфера деятельности:  Торговля: Косметика, парфюмерия

Регионы работы: Киев, Винница, Житомир, Львов, Одесса, Сумы, Харьков, Южноукраинск, Черкассы

Описание деятельности:  «Парфюм-Бар» - дисконтная сеть парфюмерии для среднего класса. «Парфюм-Бар» предлагает своим клиентам ароматные композиции лучших мировых производителей. Каждые три месяца специалисты компании проводят анализ новинок парфюмерного рынка и отбирают для своих клиентов лучшие и оригинальные ароматы. При этом, цены «Парфюм-Бара» достаточно демократичны, что объясняется большими объемами продаж и минимальными затратами на рекламу. Суровые стандарты качества продукции, широчайший ассортимент, престижная клубная система общения с клиентами делают «Парфюм-Бар» уникальным явлением на Украине.

Никнейм: Аня (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Июль 2016
Дата увольнения: Август 2016

нема

Спочатку обіцяють ставку +%,а лише потім ти дізнаєшся, що ставка урізається залежно від того, скільки тобі не вистачає до плану.
Не будьте дурними: на будь-якому місці плани завжди такі, що хоч трохи, але не вистачатиме.
Існує система штрафів, про які ти дізнаєшся лише після того, як тебе оштрафують.
Кожного дня тебе висилають на нове місце, хоча офіційного переобліку, передачі товару, консультації стосовно того, як рахувати залишки при прийомі на нове робоче місце немає, Тобто тобі можуть написати будь-яку цифру недостачі - ти цього не контролюєш.
В результаті ти не отримуєш і половини обіцяного, при тому що ти виконуєш важку і морально, і фізично роботу: 11 годин на добу 50 хвилин на годину на ногах роздаєш ці блостери, тебе шлють, до тебе чіпляються якісь кончені алкаші,робоче місце завжди на протязі - біля виходу або під кондеціонером, -тобі телефонують і вичитують за невиконання плану, якщо продажів в цей день нема, але про це нище.
Ставлення до працівників дуже неповажне: висить камера, яка слідкує за тим, як ти працюєш, декілька раз на день телефонують і запитують про касу, якщо низька - вичитують. Був випадок, як до мене підійшла пара, що обирала парфуми і говорила між собою, потім мені зателефонували з претензією, і я мала виправдовуватись за те, що не перебиваю людей, коли вони говорять, і не впала, перекривши їм дорогу, щоб вони не пішли. Постійні перевірки, під час яких до тебе зветаються на ти і ставляються дуже неповажно. Одного разу мене просто сфотографували, хоча я не давала на це дозволу. До речі, святкові дні робочі, без надбавки і скороченого дня.
Мали оплатити мій проїзд за перший місяць, керуючись цим мене часто посилали або на другу сторону міста, куди я добиралась трьома транспортами при тому, що сама живу за Київом, або ж просто на більш дальні місця. В результаті я так і не отримала компенсації і разом з проїздом і всим вище перерахованим вийшла в 0.
Не працюйте в цій конторі, пошкодуйте свої нерви. Вони заробляють відмиваючи гроші на своїх робітниках.

# Аноним2018-08-16 14:25:06
Как же я тебя понимаю, сама вышла в 0 и ещё мои средства себе присвоили.