Отзыв о компании BIMEDIS
Эл. почта: info@bimedis.com
Регионы работы: Черновцы, Киев
Телефоны: +38 066 274 51 57 +38 0352 42 50 68

Описание деятельности:  Продажа медицинского оборудования

Никнейм: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2012

Працюю в компанії давно, по сьогоднішній день. Ссилку на дані відгуки кинула наш hr і не відповісти просто не можу. В першу чергу хочеться запевнити, що офіційне працевлаштування Є! Для чого писати брехню? За рахунок фірми кава натуральна, чай, фрукти,овочі. Є масажне крісло, особистий безкоштовний масажист, теніс, знижки на медичне обслуговування, оплачувана відпустка. Мою гідність жодного разу не принизили, колектив молодий і компанія розвивається дуже динамічно, тому якщо вдалось влитись в робочий процес, то проблем не виникає. Кухня, до речі, велика і завжди є де сісти. Якщо хочеш виділитись в проджект менеджера керівництво дасть зелене світло, очолиш проект і даш показник, то зп значно зростає. Якого х... писати, що нема перспектив я незнаю. Щомісячно до зп є ще премія, яка залежить від показників. Графік роботи складаєш собі самий. Не працюєш, то логічно, що і не оплачується. Я би і сама на місці керівника не платила би за просижування. Короче, якщо ти невдаха і не можеш влитись в колектив, то тоді всі хуйові і тренінги хуйові, і умови праці хуйові, тільки не ти) Коли не можеш чогось досягти, то всі гандони, а я рожева і пухнаста)) ну не буває так!

Багато людей по офісам