Отзыв о компании Планета Кино IMAX
Регионы работы: Киев, Львов, Сумы, Харьков

Описание деятельности:  Сеть кинотеатров

Дата начала работы: Декабрь 2010
Дата увольнения: Декабрь 2016

Молодий та веселий колектив. Красиві дівчата. Є можливість перегляду фільмів прямо на робочому місці.Мінімальна стабільність яка потрібна на даний час.

Наявність пліток та постійні конфлікти серед працівників,які адміністрація усіляко приховує.Відсутність кар"єрного росту( хто стучить той оримує ріст хоча б якийсь)Хочу розповісти свою історію про роботу в даній компанії .Пропрацював я 6 років на посаді кіномеханіка.І був звільнений у 2016 році ( офіційна причина згода сторін )по тій причині що мене елементарно почало "виживати" керівництво Львівського кінотеатру.За 6 років роботи не отримав жодної догани і нарікань зі сторони керівництва.Після відкриття ТРЦ"Форум Львів"перейшов працювати туди,зайнявши при цьому дві "ставки" механіка. В ТРЦ"Форум Львів" почав забезпечувати повне технічне обслуговування проекторів .І тут почали відбуватись цікаві речі :"Люди з якими працював увесь цей час почали створювати проблеми у роботі" У квітні мною була зафіксована спроба крадіжки особистого майна з шафки у проекційній.Злодієм виявився головний інженер кінотеатру Флис Юрій.Самому вирішити даний конфлікт не вийшло.А керівник почала мені пояснювати що я не правий а головний інженер має право "взломувати" шафки працівників ( хоча це кримінал ).Регулярно заступник директора Ірина Пасіченко(подружка директора), "тупила" з ключами та створенням розкладів ( путає сеанси між залами,години початку сеансів,не може по людські скинути ключі,систематично зриває роботу) у всіх своїх промахах звинувачувала механіків і особисто мене.Причиною для звільнення стало те що "стукачі" директора (Хвильової О.С),пожалілись про подачу свого резюме в конкуруючу фірму "Мультіплек". Не раджу дане місце для працевлаштування. Крадіжки ,плітки, не повага одне до одного а головне безпідставне звільнення ось що таке Планета кіно у Львові.Керівник регулярно збирає заяви на звільнення без дати ,тим самим залякуючи працівників.