Отзыв о компании Аккорд-тур

Описание деятельности:  туроператор

Дата начала работы: Сентябрь 2016
Дата увольнения: Ноябрь 2016

Немаэ

Жахлива компанія, пропрацювала там 1.5місяців,обіцяють одне на ділі зовсім інше. Про оплату праці взагалі мовчу... Оминайте Аккорд тур сотою дорогою, як турист і як працівник. Навчання як такого не було, на другий день садять за роботу, в разі неправельної відповіді агенту кажуть:"що ти таке говориш, агенти думатимуть що тут не професіонали працюють"який в *** професіонал, я тут декілька днів, і це все з криками і поглядом "як ти можеш цього не знати"йдемо далі, щодо агентів які нам телефонують, питання до туру :"чи тур поїде, скільки людей у автобусі(гарантована к-сть для виїзду 16осіб)ми не маємо права казати скільки людей уже є, і завжди!!! Казати що тур у хорошому наборі, хоча у наборі може бути 1людина,ато й жодної, за 2 тижні до виїзду повідомлять агенту що тур не їде, і пропонують альтернативи, Агент виглядаэ м'яко кажучи не дуже добре в очах у туристів своєї фірми, пропонуюючим їм інколи альтарнативу далеку від Того туру який обрали туристи, якщо ж туристи відмовились, то менеджери аккорд туру ,змушені телефонувати туристам і "тулити "альтареативні варіанти поїздки. Тому будучи агентом не обирайте цього тур оператора. Ще у Аккорд тур я була свідком Того як працівники підробляли документи, для подачі на візу, туристи надавали доки під один тур, тут ненабір групи, альтернатива... Зовсім інший напрямок, батьки відмовились переробляти у нотаріусі дозвіл (150-200)грн, на що аккорд не засмутився, а зробив цей документ у фотошопі чи якимось іншому фото редакторі(для подачі потрібна була копія а не оригінал) чи відкрили візу туристам мені не відомо... Дівчата і хлопці не тратьте часу і нервів,це того не варто.щодо плинності кадрів це правда,новенькиз багато,працюють як раби,і не отримууть за це ні копійки