Отзыв о компании ПКК Арія (ПКК Ария)
Добавлен: 13:21 06.11.2016
Сфера деятельности:  Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт:  ariya.com.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Одесса, Полтава, Харьков, Черкассы, Чернигов, Хмельницкий

Описание деятельности:  Будівництво та обслуговування базових станцій мобільного зв'язку

Никнейм: Денис Потап (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Сентябрь 2016
Дата увольнения: Октябрь 2016

Компанія доживає свої останні дні. З нового року поставимо свічку за упокій.
Є шумок, що СТС забирає назад підряд Харьківського філіалу КС. За роки обслуговування ця арія(з малої літери) в таку дупу загнала регіон, що КС перетворився з найкращого оператора - найгіршим. Що тут казати...
Лозунг "Якісний зв’язок, там де є Арія" треба вважати як "Дупа, там де є Арія". Хіба це обслуовування та експлутування ОМС, коли станції валяютсья неділями й ніхто навіть не думає виїжджати на АВР, бо нікого немає. Всі потікали. Та ще й на таких машинах їздити - себе не поважати. Це не машини, а гівно собаче. Так й хочеться проклясти цих механіків, щоб вони до кінця своїх днів їздили на оцих коритах типа "Газель", "Таз" й інші унітази, які метр їдуть, три треба товкати.
Й правильно роблять, з мінімалкою в 3000 гривень потікають й останні, бо чого тут робити не бачивши дому, сну, ліжка, борща українського!, вихідних, якщо можна за ці самі гроші робити лише 8 годин на день та мати 2 вихідних.

Про техніку безпеки на робочому місці я промовчу - індуси навіть так не працюють. А тут хлопці лазють без нічого, лише молитва оберігає людину-висотника від падіння. Хочеш робити та не убитись - купуй своє спорядження. Срані "провідні" інженери в Полтаві морозять, що "А у нас хлопци работают так". Ну й хай у вас(з малої літери) працюють, я ж не ваш(з малої літери) отой дурний хлопець(чи лох, чи розуму не має, чи освіту купив), який в разі сриву залишиться інвалідом. Працюйте! А диспетчери - це жах, зовсім не орієнтуються де-що, куди-навіщо. Такі пред’яви кидають, наче я повинен працювати 24 години 365 днів на неділю. Покакати ніколи, а подрочити навіть й не хочиться. Й за весь цей робочий рай я повинен обціловувати начальству ніжки, бо вони мені дають роботу, а зараз таке важке становище в країні, що я роботи ніде не знайду. Що впливові робітники арыйи, можуть зробити так, що я більше ніде роботи не знайду! Та кому ви оце втираєте! Ладно там ще в провінціях у людей тяжче становище, але в Харькові я вас шлю в дупу, а по приїзду до Полтави - ще й на ....й. Та й в провінціях - потікають. Це не зарплата депутата чи президента, щоб за неї триматися.
Заберіть цю гівняну газель та катайте на неї Дудку, Бабіча, своїх тупих інженерів, які нічого не тямлять в мобільному зв’язку, тільки рота відкривають, бо "ми ж начальство".
Короче, треба ваш офіс в Полтаві обстріляти з навозної гармати! Гівно до гівна, отам ваше місце.