Отзыв о компании BAKER MARKET
Добавлен: 16:40 17.11.2016
Другие названия: ТзОВ "Ромзен"
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Львов

Описание деятельности:  Супермаркет

Никнейм: Марія (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Сентябрь 2016
Дата увольнения: Октябрь 2016

Немає

Усі хто хоче йти працювати в бейкер можу вам порадити тільки одне-БІЖІТЬ і не оглядайтесь.....Це просто жах....керівництво ставиться до людей,як до коней...в однієї нашої дівчини були проблеми з ногою і їй було боляче стояти ( касири за касою стоять) і вона попросила Катерину присісти ,нащо отримала відповідь може вам ще плазму тут поставити...до 12-ти годинного робочого дня можна привикнути,але до хамства і такого жахливого ставлення до працівників привикнути не можливо,я працювала в бейкері 2 місяці і можу сказати,що це пекло,ніколи не задоволені роботою,завжди придираються,штрафують,а коли хочеш звільнитись то можеш попрощатись із зарплатою,я попередила керівництво на початку жовтня,що працюю до кінця жовтня і йду,усі свої зміни за жовтень я чесно відпрацювала і виходила одного разу у свій вихідний на пів дня,бо не було кому(мене попросила вийти керуюча магазину,сказала добро я пам'ятаю)за жовтень я мала взяти зарплату у розмірі 2970грн,коли приїхала по аванс дали мені 960 грн,(в останню мою зміну мені на зарплату кинули рогалик,так як він був не свіжий і я не забрала його з вітрини,перед тим списали 43грн за хліб,тому що я його не так порізала, говорили,що я порізала його гарячим ,а так не можна,хоча гарячим він не був,нікому нічого не докажеш)коли приїхала по зарплату з 2000тис,мені видали 416грн(отак пам'ятають там добро) і нічого нікому не докажеш так як працювала там не офіційно,моя порада всім хто хоче йти на роботу в бейкер пожалійте своє здоров'я,час і сили ....працювати безплатно на тих хамів...,персонал міняється кожного місяця,обманули одних,прийшли нові жертви і завжди їм все сходить з рук можу сказати лише одне є там нормальні люди це адміністратори Мар'яна і Люба,решта просто нема слів!!!!!!