Отзыв о компании KLINGSPOR
Регионы работы: Львов

Описание деятельности:  Производство абразивных материалов

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2016

Комфортно та чисто, гарно облаштовані робочі місця, дружній колектив, є усі необхідні матеріали для роботи, харчування та доїзд за рахунок компанії

Директор (Юрій), обмежена людина, котра не здатна управляти підприємством. Не цікавиться справами компанії, поводить себе примітивно, думаючи лише про те, де б більше вкрасти і навіть не сильно це приховує. Керівник елементарно не вітається із своїми працівниками, вважаючи офіс тупими виконавцями, а працівників виробництва взагалі непотребом, котрого за парканом море. При прийомі на роботу Вам наобіцяють золоті гори, а потім скажуть, що ви тупі і не заслуговуєте на обіцяне. Зарплати колись (2014) були дуже добрими, а зараз нижче середніх на ринку. Дирекція про це добре знає, проте щось робити не збираються, бо це суперечить їхнім КПІ та власним бонусам. Все що я можу сказати, не йдіть туди. Якщо ви розумна, досвідчена і перспективна особистість, не витрачайте свій час даремно. А якщо це прочитає хтось із власників, то знайти ці детектори руйнують все, що було побудовано до цього, і ваш бізнес чекає банкрутство, якщо ви негайно не втрутетесь!