Отзыв о компании ООО Дива
Эл. почта: diva1a@diva.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Львов, Ровно, Харьков
Телефоны: 0562360580, 0562360560

Описание деятельности:  Дистрибуция лакокрасочных материалов

Никнейм: Андрій Андрій (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2016

Працюючи в компанії ДІВА , на фоні інших , я бачу лише плюси .
Ну от наприклад , на попередній роботі , за три роки , я був лише один раз у відпустці один тиждень і один раз на лікарняному також тиждень
, бо небуло ким замінити.
Тут дивишся так - пагано відлучатись , але якщо вже край , то світ не перевернеться і підлікуватись є можливість. Графік також , цілком приємлемий , відчуваєш
себе людиною, коли виспишся і їдеш на роботу не на 7 ранку , а на 9 . Далі.., роботу організовуєш сам , плануєш , вистраюєш стратегії , працюєш, і ніхто
не тикає , не вказує та не забиває мозги непотрібними звітами , а просто дає можливість робити те що вмієш , і те що подобається та приносить результат .
Відчувається в якійсь мірі вільний політ думок, дій , планувань … і єдине що лишається це нелінуватись та працювати )
Від недавна почав їздити на службовому авто , це радує. Коли використовую власне авто - умови теж на доброму рівні. Чув за тринадцяту зарплату в кінці
року що також радує.
Керівництво навчає і надає мені всю необхідну мені інформацію. Так , часом з невеликою затримкою
, але завжди чітко , якісно , проникаючи мене інформує по всім питанням
які мене цікавлять. На рахунок найвищого керівництва , скажу так : приємно що за працівниками слідкують , бачать і звертають увагу на їх результат
і саме головне пропорційно результату оцінюють, і це не пафос , повірте , мені є з чим порівнювати.
Що до працівників- то моя відповідь
така : це люди , з якими приємно спілкуватись , питання вирішуються вчасно, відчувається повага один до одного , від чого приємно працювати.
В загальному робота подобається, можна заробляти і є перспективи- а це саме основне , як казав Джоні Деп в одному фільмі: "нет надежней человека ,чем
человек который работает за деньги"

Необхідна інформація надходить с затримкою
Можливо мало що написав з недоліків , звичайно що незначні шороховатості є, але скаржитись на них , це всерівно що скаржитись
наприклад на погану погоду )