Отзыв о компании ЯРЕС
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  yares.in.ua
Регионы работы: Киев, Николаев, Одесса
Телефоны: 8044 206 07 00

Описание деятельности:  Оптовая и розничная торговля корпусной мебелью,кухнями, дверями и бытовой техникой

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2012

ФОП Корчинському Я.Ю.
серія В 01 № 674896,
зареєстрований в Оболонському районі м. Києва 10.07.1997 р.
(індефікаційний номер 2825003772)

ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ
Я, Покупець, підписала 15 грудня 2012 року Договір № 111 у Мебельному центрі «ЯРЕС», Братиславська,3 з менеджером Тяжловою Н. щодо виготовлення жилої меблі.
Згідно договору підписаним між Покупцем та Продавцем (Корчинським Я.Ю.) п.6.3 Покупець виконав свої зобов’язання та сплатив вартість Товару та Послуг, а саме авансовий платіж у розмірі - 13.100 грн., що склав - 51 % кінцевої плати на момент підписання Договору.
Строк (термін) поставки та установки жилої меблі були встановлені Продавцем - 29 січня 2012 року, що склав 45 календарних днів з моменту підписання Договору № 111.
На сьогодні Продавець порушив строки поставки Товару та терміни виконання Послуг на 85 календарних днів. Згідно договору п.7.1 та п.7.4 протягом цього часу форс-мажорних обставин не виникало (пожежа, повінь, землетрус, епідемія, війни, озброєні конфлікти, страйки, масові заворушення, катастрофи та аварії на транспортних комунікаціях за маршрутом доставки Товару).
Я, Покупець, прошу повернути Продавця (Корчинський Я.Ю.) авансовий платіж у розмірі 100%, а саме - 13.100 грн.
Згідно Закон України від 12.05.1991 № 1023-XII «Про захист прав споживачів», а саме:
ст.9 п.3 При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.
ст.10. Права споживача у разі порушення умов договору про виконання робіт (надання послуг) п 1. Споживач має право відмовитися від договору про виконання робіт (надання послуг) і вимагати відшкодування збитків, якщо виконавець своєчасно не приступив до виконання зобов'язань за договором або виконує роботу так повільно, що закінчити її у визначений строк стає неможливим.

Прошу підготувати відповідь до запиту в установлені терміни - 5 календарних днів.

24 квітня 2013
(Покупець)

У разі невиконання своїх зобов’язань буду змушений(на) звернутися з заявою до Прокуратури м. Києва та до суду щодо захисту своїх прав згідно Цивільного кодексу України та Закону України від 12.05.1991 № 1023-ХІІ «Про захист прав споживачів».