Отзыв о компании Ваш словарь
Добавлен: 15:44 22.07.2016

Эл. почта: engdictionary@ukr.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Умань, Харьков
Телефоны: +380688223193

Описание деятельности:  Переводы документов технической, юридической, экономической направленности.

Дата начала работы: Июнь 2016
Дата увольнения: 2016

Після того. що зі мною не розрахувалась, позитивні сторони якось зникли. З позитивних сторін можу назвати тільки те, що дуже швидко відповідали на листи, коли виконувала для них замовлення, а як дійшло діло до оплати, то все дуже сумно.... Простіше кажучи, "лоханулась" я на 2000 з лишнім гривень. Зовсім не має совісті в людей.

Обіцяли розраховуватись 15 числа кожного місяця, сьогодні вже 22.07. Номери телефонів, з яких мені дзвонили, коли видавали замовлення, поза зоною досяжності, на листи по е-мейл не відповідають, ще 21.07 відписали, що чекають оплати. Сьогодні 22.07 вже не можу знайти ніякої інформації на це так зване БП. Спілкувалась постійно з менеджером Анною. Можна надіятись на порядність, але це вже точно не допоможе. Зла не вистачає.... Називали себе "переводческая компания Ваш Словарь". Звичайно, назвуться новим ім"ям з новими контактами. Особливо починаючим перекладачам, вимагайте оплату наперед, не відправляючи одразу замовлення!!!