Отзыв о компании Ваш словарь
Добавлен: 21:25 21.07.2016

Эл. почта: engdictionary@ukr.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Умань, Харьков
Телефоны: +380688223193

Описание деятельности:  Переводы документов технической, юридической, экономической направленности.

Никнейм: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Июнь 2016

В принципі крім того, що з самого початку дуже оперативно відповідали на повідомлення (точніше відповідала Менеджер по англійській групі Анна) - з моменту відсилання резюме, отримання тестового завдання і його оцінки, можу зазначити тільки те, що перші два тижні був постійний потік проектів. + ще лояльність з боку менеджера (так як в мене виникли технічні проблеми).

Проблеми почалися з оплати. Так як я для своєї перестраховки попросила видати авансом оплату за перший проект, мені обіцяли що 15 числа гроші будуть на рахунку. 18.07 я вирішила перепитати коли буде оплата і чи є нові проекти. На що мені відповіла Анна, що сьогодні (тобто 18.07) обов'язково будуть гроші і протягом дня щось з'явиться. До цього моменту відповідала вона оперативно, а ось після з цим стала проблема. Сьогодні 21.07 і ні грошей, ні замовлень я не отримую. Ще один раз мені відписала Анна, що обов'язково я все отримаю, так як всі чекають. Але більше відповідей немає. Я попросила в такому разі поки немає грошей, щоб мені надіслали документ , який підтверджує реальність фірми, але на жаль... + Зробила запит на контакті данні фірми Ваш Словарь на сайт Работа (так як саме там знайшла вакансію), відповідь прийшла , що дана фірма заблокована зараз, так як не надала ще документів держреєстрації. Тому будьте дуже обачні з такими роботодавцями! Звичайно, є ще 1% того, що вони щось заплатять, але мало віриться!