Отзыв о компании STARLIFE
Добавлен: 17:44 14.07.2016
Другие названия: MetLife

Регионы работы: Киев, Житомир, Запорожье, Красноармейск, Львов, Полтава, Ровно, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черновцы, Каменец-Подольский, Ивано-Франковск, Одесса, Николаев, Черкассы

Описание деятельности:  страховая компания

Никнейм: Ангелина Полудневич (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Сентябрь 2016

Компанія працює чисто. Вся комісія оподатковується, консультанти працевлаштовані офіційно, з 3-го рівня оформляються, як приватні підприємці. Комісія завжди нараховується вчасно, без затримок. На рахунок старт апу, то обов'язковим є тільки перший, усі інші можна відвідувати по-бажанню. Скажу з досвіду, що краще час від часу їздити туди. Дають дуже багато цікавої інформації та і атмосфера відмінна!))) Окремо хочу відмітити навчання в даній компанії, за весь період вже побувала на 3-х абсолютно безкоштовних для мене навчаннях і скажу так: "Це було казково!" . Готелі кращого рівня, лекції від людей, які в страховому бізнесі 5 і більше років. Я в захваті від даної справи! Якщо Ви шукаєте для себе перспективу справу, в якій можна розвиватися і згодом вийти на пасивний дохід, тоді Welcome to StarLife!

Треба вміти "достукатися" до людини. Менталітет наших громадян не так легко змінити.