Отзыв о компании Укрпочта
Добавлен: 13:39 11.07.2016
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации

Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Кривой Рог, Луганск, Львов, Николаев, Никополь, Одесса, Севастополь, Симферополь, Сумы, Харьков, Херсон, Черкассы, Черновцы

Никнейм: Лариса Полякова (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Апрель 2016
Дата увольнения: Июнь 2016

Нет.

. Дякувати Богу, в цьому пеклі я довго не витримала і звільнилась. Я вважала, що рабство у нас давно відмінили але я помилялась! Таких порушень прав людини я давно не бачила. Звільнилась я 6 червня та й досі не можу зрозуміти «ЩО ЦЕ БУЛО»,тому вирішила до вас звернутись.
А тепер усе по порядку.
Влаштувалась я на роботу 22 квітня. На інструктажі мені пояснили,що місяць я буду навчатись: п’ять годин навчаюсь, три години заповнюю щоденник в який заношу записи, чого я навчилась за цей день. Потім я буду складати іспити (цей щоденник до цих пір в мене,правда без жодного запису,бо вночі у мене вже не було сил його заповнювати) . Також зі мною провели інструктажі: з техніки безпеки, графік роботи(обіцяли понаднормові виплачувати за необхідності), дуже гарно розповіли про мій соціальний пакет, все начебто грамотно і доступно. Попередили, що праця тяжка, але це я розуміла. Мені 49 років і мені потрібно місце зі стабільною зарплатою, з соціальним пакетом,таке місце праці, щоб я вже до пенсії робила і мала впевненість у завтрашньому дні.
СЮРПРИЗ ПЕРШИЙ.
Стала я до роботи 25 квітня у понеділок, у відділ видачі поштових відправлень. Відробила шість днів з 900-до закриття відділення, топ-то додому я приїжджала після 22 години. А заплатили мені за чотири дні,чому? Я зайшла в бухгалтерію, з’ясувалось 25 квітня я була вихідна(чому з 26 мене тоді не відправили у відпустку незрозуміло,було б логічно) і 28 квітня теж була вихідна. Чому я працювала, чому мене не попередили і якщо я вже відпрацювала чому мені не заплатили? Питання залишається відкритим.
СЮРПРИЗ ДРУГИЙ.
На роботу приходиш на 8 годину,бо потрібно розставити відправлення по полицям,бо о десятій ночі ти вже не в силах це робити. Також потрібно хоч скільки встигнеш прийняти вранішню пошту, бо о 900 вже черга, відділення дуже велике. Бували дні коли до туалету не можеш вийти. Дуже вдячна за допомогу Тетяні Єрошенко і Наталії(заму відділення), якби не вони я б зійшла з розуму, вони мені допомагали при будь-якій нагоді коли був час.
В обід вводиш пошту вранішню, що не встигла ввести до початку зміни,отримуєш уже обідню пошту намагаєшся щось ввести, скільки встигнеш бо о 1400 вже черга. Інколи не встигаєш поїсти. Підкреслюю відділення велике!
О 2000 починаєш зводить касу, потім робиш відправку,потім вводиш ті посилки, які не встиг прийняти у продовж дня, робиш денну підшивку. Десь о 22 годині ти виходиш з відділення, а розставлю пошту уже зранку, бо вже немає ніяких сил. Приїжджаєш додому близько одинадцятої години. Порахуйте робочий час 12-13 годин у середньому, в якому законодавстві прописані такі норми праці, дуже хотілося б ознайомитись! Не здається вам, що це не графік роботи, а рабська кабала розрахована на тих хто виживе.
СЮРПРИЗ ТРЕТІЙ.
За місяць такої праці я заробила аж 2126.36 гр. Дякую вам,що хоч щось заплатили.

СЮРПРИЗ ЧЕТВЕРТИЙ.
Дайте мені відповідь на таке запитання: чому у мішки ми пакуємо масу до семи кг,а відправлення приймаємо масою більше двадцяти кг. У мене була «зековська» субота я поясню, що це таке.
О дев’ятій годині відкриваються двері пошти і на тачках завозяться не підйомні посилки і не одна,а декілька одному дотримувачу (приблизно 20 кг одна). І це все на одні руки цілий день,я прийшла додому не жива ні мертва. Повірте мені за один день вихідного відпочити організм не встигає, за півтора місяця праці на пошті я схудла на 6 кг.
СЮРПРИЗ П’ЯТИЙ
Для мене він був поштовхом для звільнення.
Через деякій час почала руйнуватись моя сім’я! Чоловік мене спитав: «Якщо тебе немає вдома до ночі,то мені що починати пити з мужиками, чи що мені робити вечорами. Я і повбирав, приготував їсти і ходжу по квартирі як неприкаяний.» Я замислилась, чому так багато одиноких жінок в колективі, однією з них я не захотіла стати. Дякую чоловіку він знайшов собі заняття, приходив до мене на роботу наклеював марки, тягав замість мене посилки і звісно це дуже велика підтримка.
Як ви думаєте хочеться посміхатися людям,які заходять до поштового відділення? Начебто і люди не винуваті, вони прийшли на пошту по своїм справам,
АЛЕ ПОСМІХАТИСЯ ЇМ НЕ ХОЧЕТЬСЯ.
Дуже сподіваюсь на відповідь,а також на те, що перевірять почнуть не рядових працівників, як за звичай, а тих людей які створили ці рабськи умови праці і не як не контролюють умови праці і нізащо не відповідають. Бо інакше ніколи не буде укомплектовано штат робітників, люди будуть звільняться. Мені здається що на Укрпошті нема відділення охорони праці. Хочу звернути увагу, чи не на кожному відділенні вивішена об’ява «Потрібні працівники».