Отзыв о компании АВК
Добавлен: 00:31 18.04.2013
Другие названия: AVK
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки
Сайт:  avk.ua

Никнейм: Сергей Музычка (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Май 2012
Дата увольнения: Ноябрь 2012

положительного отзыва нету

руководители постоянно отбирают у мерчендайзеров топливо,в конце месяца каждый эта выписывает товар на борт,иначе это грозит ему увольнением,акцыи проводяться все самовывозом,кароче кантора еще та,не советую там работать

# сосед2013-09-30 18:11:26
это наверное Каразия С. или Лукьянчук Д. так хорошо отзываются о своих подопечных в нижчеперечислених комментариях к отзиву. Я вижу луцкая команда умом блещит (руководители), срут ни только на слух но и в комментах вместо того чтобы пример показать.
# Оксенюк Володимир2013-09-01 18:26:32
від мого імені ( Оксенюк Володимир ) керівництво вибачення само собі пише, я вже 3шт знайшов, ось ще й тут ще є :)
мені немає за що вибачатись, за правду чи що? чи може правда очі ріже?
# Володимир Оксенюк2013-06-25 11:52:19
Я Оксенюк Володимир Васильович 1987 року народження прошу ви бачення у компанії АВК,співробітників даної компанії за даний коментар написаний мною. Прошу не брати до уваги вище написане. Ще раз прошу вибачення.
# володя2013-06-19 01:21:14
музичку сергія звільнили з нестле,авк,баядери і так далі ............це потенційний невдаха який вміє проходи співбесіди.
# ЕТА АВК 2013-06-19 00:56:22
Брехня,все що написано цим невдахою брехня.Давайте запитаємо Сергій а скільки робіт ти вже поміняв? 5-15?чому ти більше 3-5 міс. на роботі не затримуєшся?чому тебе постійно звільняють?І чому ти вирішив написати даний відгук?може тому що ти невдаха???і заздриш тим хто зараз працює??
# Сергей2013-06-18 19:32:02
Все выше сказаное подтверждаю - чистая правда! Деньги на беньзин у мерчендайзера отбирают ТМ и ТС. Беспредел!!!
# Оксенюк Володимир2013-06-10 02:17:47
Також працював в даній компанії та підтверджую все сказане Музичкою Сергієм - правда, оскільки неодноразово був свідком такого безпредела.