Отзыв о компании клиника матери
Добавлен: 22:39 07.06.2016
Сфера деятельности:  Услуги: Медицинские услуги, спортклубы

Никнейм: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2015

нет

Зовні і на перший погляд все виглядає пристойно, але як тільки вас зарахують в штат, починаються знущання. Директорка дружина головного лікаря і мабуть вважає, що люди,які працюють в її клініці це раби. Їх можна принижувати, наводити на них наклепи, наказувати виконувати будь-які її забаганки, навіть якщо вони не стосуються роботи взагалі. Заробітна плата отримується безпосередньо з рук Королеви і супроводжується принизливими коментарями.Кожного разу вам будуть нагадувати хто вас годує і кому за це бути вдячному. Все, що відбувається на співбесіді - брехня! Вам пообіцяють золоті гори, кар"єний зріст, підвищення заробітної плати і дружні відносини в колективі.НАСПРАВДІ ви отримаєте: завжди невдоволену вами господиню закладу,плітки, камеру спостереження навіть у їдальні, яка прослуховується, коментарі про те скільки можна жерти, та одвічне ниття з приводу браку коштів на зарплатню і взагалі навіщо вам гроші? Куди ви їх діваєте? Лицемірство і хамство керівників Клініки Матері це еталон, який можна виставляти в музеї. Не рекомендую з ними зв"язуватися, тому що звільнитися буде дуже важко, на вас повісять купу боргів і ніякого розрахунку ви не отримаєте, вам будуть погрожувати і принижувати, в гіршому випадку звільнять по статті.