Отзыв о компании SODA CREATIVE AND DIGITAL
Сфера деятельности:  Услуги: Маркетинг, реклама
Сайт:  sodagroup.com.ua
Эл. почта: hi@sodagroup.com.ua
Телефоны: +380 95 353 2822

Описание деятельности:  SODA — креативна диджитал агенція, що підкорює світ digital з 2014 року. Наша бізнес-філософія - працювати з невеликою кількістю клієнтів і віддавати їм наші диджитал-серця та креативні душі! SODA — це маленька, високоефективна команда, яка вірить у доказовий маркетинг і комплексні рішення. Кожен наш крок починається із запитання "ШОБ ШО?"

Никнейм: 3ddd (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2016

Жирний офіс, але в жопi знаходиться. Був класний тенісний стіл і той прибрали

Про всіх, фінанси, переляканий С кечуп, несамовита лярва бугалтерша І, контекст- окрема галактика, лiнивi гiвнюки якшо чесно, починаючи від К, закінчуючи хлопчиком з довгим хвостом, що не може говорити і тошнотним задротом-начальником ppc С, акаунти - істерична прокладка між, всi без винятку, знань нуль, особливо акаунт директор Т, маразматичка кончена, що верещить як свиня i усiх бiсить, очкастий маркетолог К, що лиже жопу директорші, інших людьми не вважає, СММ як СММ, нічого особливого, цілими днями вибирають картинки і пишуть до них підписи, seo відділ - набрали без досвіду роботи, тільки штани просиджують, жодного результату не дали, директор С мужчинка/ безхребетна молекула, ніхто не знає, чим він займається і він походу сам не знає, директорка В вважає, що їй усе дозволено, нахабна, принижує людей, всюду пха свого носа, як вона заходить до офiса, то всi ховаються, бо вона завжди усiм незадоволена.
Ну і клієнти вiдсталi, що вимагають результатів за копiйки.