Отзыв о компании Адамант
Другие названия: ООО "Адамант", adamant
Сайт:  adamant.ua
Телефоны: 80445667722

Описание деятельности:  интнрнет-провайдер

Никнейм: Руслан (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Февраль 2013
Дата увольнения: Ноябрь 2015

Тільки в солодких мріях дурника і підера Петухова і лесбіянки Дорошенко))

Закінчений дурепа і педофіл Іван Петухов та лесбіянка і курва Дорошенко позлітали з катушок і вимагали з клієнтів оплачувати за підключення додаткових точок до роутера! Тобто, якщо ви захотіли підключити крім заявленого ноута ще й мобілу і айпад, то вам виставляли ці два уроди до оплати 300% абонплати за інтернет! Навіть справжні жиди до такого ще не догадалися, як ці два удурки Петухов і Дорошенко! Світ такого неподобства ще не бачив)) І потім, коли я звільнявся з такої смердючої роботи, то вийшло так, що я ще й залишився винним 190 долярів! Обіцяли платити по 500 долярів, а насправді - чуть більше 200 доларів, і то із запізненням на 2-3 місяці. Читаю тут якийсь казковий бред і думаю: Курва Дорошенко і шизоїд Петухов у такий спосіб намагається витіснити всю правду про його помойну яму, в якій ніхто не тримається більше 2-4 місяців! Вони думають, що якщо і на далі будуть витісняти погані про себе відгуки бредовими байками, то у такий спосіб люди не будуть читати практично всі відгуки про них і про їх помойну яму!))) у мене в прокуратурі Дарницького району працює однокласник, так він мені розповідав, що на Пєтухова і Дорошенко зараз заведено 11 кримінальних справ! Ці стервятники, як виявилося, роками не платили податки за землю і рекламну вивіску. Самовільно набудували гаражів і огородилися 3 метровими цегляними стінами, сподіваючись що через них не перелізе СБУ і прокуратура!))) Люди, не користуйтеся їх вонючим інтернетом! Зараз йде війна, а ці стервятники уникають сплати податків та інших відрахувань до бюджету! Сепаратиста і педофіла Петухова - на палю! Курву і стерву Дорошенко - геть з України!!!