Отзыв о компании ARCE CONTACT CENTER
Сайт:  acc.com.ua (arce.com.ua)
Эл. почта: hr@arce.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов, Ровно, Хмельницкий
Телефоны: +380443907854, +380501179065, +380931701662

Описание деятельности:  ARCE contact center — международная компания, работающая на рынке с 2007 года, предоставляя высокотехнологические услуги компаниям розничной торговли, операторам связи, банковским и страховым компаниям, дипломатическим представительствам, маркетинговым агентствам, интернет-магазинам в странах СНГ, Америки и Европы.

Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2016

На роботі я знайшов справжніх друзів,ми весел проводили час,компанія дає конфортні умови для роботи.

Постійно міняються люди,обіцяють що будеш обслуговувати один проект,в кінці ти маєш їх 4.Накладають штраф на оператора,який взагаліто має сплачувати компанія.Зарплату затримують,якщо звільнишся без відправцювання взагалі її не отримаєш,хоча в договорі цього не прописано.Максмум що тут можна витримати це 3 місяці,я працював рік,то тепер з впевненістю скажу,що більше не хочу бути оператором в арсі(

# Ксенія2017-04-12 17:51:33
Дякуємо за Ваш відгук!
Компанія розвивається, тому виникає необхідність у збільшенні кількості персоналу. В ARCE є працівники, які працюють в компанії з моменту її заснування! Це говорить, що умови сприятливі для праці, кар'єрного росту та особистого розвитку! ТМ-проекти є невід’ємною частиною роботи в нашому КЦ, про що наголошується на співбесіді. Отримати неповну виплату ЗП можна у випадку дисциплінарних порушень або невідпрацювання 2 тижнів з моменту написання заяви на звільнення. Якщо виникли непорозуміння стосовно виплат - можемо деталізувати нарахування, для цього напишіть запит на PR@arce.com.ua, вказавши ПІБ оператора, назву проекту та період, за який цікавить деталізація.