Отзыв о компании тов фирма технокомплекс
Добавлен: 12:21 10.04.2013
Другие названия: тм славна
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Одежда, обувь, аксессуары

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Харьков

Описание деятельности:  производство одноразовой одежды для медицыны

Никнейм: Бізнеспартнер (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2012
Полезность отзыва: 2 - 2 = 0

ні-ні-ні

знаєте скажу свою думку!саме більше кого поважаю на цій фірмі це Олену Дереженкою,Олену Науменко ось ці дві бджілки це самі адекватні і самі грамотні працівники компанії з менеджерів!також є прикрасні бугалтера і економісти!!!!!хороша дівчина оператор Олександра Шпак це дуже розумна дуже чуйна людина!і мені жаль що такі хороші люди працюють під керівництвом такого блазня як Афанасенко!є прекрасні менеджери в регіонах!також компанія випускає супер класну продукцію дуже якісну і дуже потрібну для вітчизняної медицини!хочеться звернутися до керівництва де ваші очі і чому не працює мозок той фальшивий патріот серожа доведе вас до нічого а потім продасть за три копійки!чому ви не можете зрозуміти, що так як зараз поставлина політика в компанії це прямий шлях до краху! згадайте народну мудрість"стався до людей так, як ти хочеш щоб вони ставились до тебе"в вашому випадку шановне панство - люди це пілеглі і кінець кінцем ваші бізнес-партнери!вибачте але ви видети не чесний бізнес,ви тупо обманюєте своїх бізнес партерів!класний товар це ще навіть не 50%успіху!думаю не мені вас вчити!задумайтесь шановні ви не одні на цьому ринку не допомагайте своїм конкурентам рости на безграмотності вашого директора маркетингу!і повірте що цей чат не просто так створиний !ви не задавали собі такого запитання чому ваша компанія на такому сайті виставлена а ніодного вашого конкурента тут немає.

# для клієнта2013-05-05 01:39:03
А що стосується "порядної людини не згаданої у відгуках", так їй і треба! А хто там з ким парами ходить, то яка клієнту різниця? Для чого опускатись до рівня пліток на даному форумі! В такому великому колективі всяке буває, але для чого це виносити на обговорення. І про яку коректність іде мова? Все що написано клієнтом - верх некоректності. Видає злість, образу і ще деякі риси характеру, та вказувати на них, вважаю, не чемно :-(. А ще було б не погано, на мою думку, замість щомісячних звітів започаткувати звіти анонімні, де можна буде обговорювати все що наболіло і не виносити сміття на потіху всій Україні!
# для клієнта2013-05-05 01:14:54
Смішно коли на таку "шнягу" хтось попадається! А не приходило "клієнту" в голову, що той хто це запустив , нікого більше і не знає? А все написане розраховано на те щоб вивести хоч когось із рівноваги. І нічого з цього не випливає! Випливає завжди тільки одна річ і та смердить нестерпно ;)
# Особисто для БДЖІЛОК2013-04-11 15:47:52
дві бджілки - Олена Дереженко,Олена Науменко, писати про себе, тай ще себе хвалити -це просто смішно. Ви думаєте, якщо ви хороші, то такої самої думки інші?
А на рахунок того, що важко працювати під керівництвом СС, то ви поплачте, воно попусте в Лєни Д. це дуже гарно получається. А потім з посмішкою йдіть і далі догоджайте своєму керівнику Афанасенку. Тому як в очі, ви йому ніколи нічого не говорили і говорити не будете.
# кліент2013-04-11 15:40:50
Мені просто цікаво, цей бізнеспартнер знайомий з усім коллективом фірми? Знає менеджерів , і операторів, але чомусь тільки вибірково, мабуть до нього менеджери : ось ці дві бджілки ці самі адекватні і самі грамотні ходять парою, бо до мене приходить мій менеджер сам (з точки зору коректності не буду його називати), і мій менеджер цілком і повністю мене влаштовує, а семо головне, я розумію, що це людина порядна, ні в одному з відгуків, не згадана. А оператор просто представляється як Олександра Шпак, здається там вона неодин оператор. На скільки я знаю , то на тк працює більше менеджерів , ніж два : Олена Дереженкою,Олена Науменко. Тобто з відгука випливає, що всі інші менеджери ліниві, неадекватні і неграмотні. Особисто я так не вважаю.