Отзыв о компании Галактика комфорту
Добавлен: 17:00 18.03.2016
Сфера деятельности:  Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт:  gk.te.ua
Регионы работы: Киев, Тернополь

Описание деятельности:  Продажа окон, дверей

Никнейм: *** (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2008

Та ніби трошки є.

я досі працюю в компанії бо на це вмене ще є особисті причини але я повністю підтриму всіх хто тут висловлює свою думку. це правда. компанія позбулася втратила дуже розумних працівників які працювали немало часу тут. це були дуже розумні люди які адекватно рбили свою роботу це діма войнаровський андрій назар тарас білостоцький і наша єдина дівчина оксана коцюра. кожного разу як бачу директора то говорю йому поверніть назад тих кого відпустили і все стане на свої місця бо зараз тут повний піздєц.хоч оксану верніт в офіс бо незнають як правильно робити. пішов демчук і пішли за ним всі. директор говоре що незамінимих людей немає але ви би бачили яка вцих людей заміна. толкового начальника виробництва немає. внестандартному цеху шось зсебе показує новожилов який косить під назара. замість оксани вже третій довбень який ніхера нешаре в тій програмі. всі думали шо барський все знає але як тільки оксана пішла то всі поняли шо насправді та дівчина робила великий обем роботи а зараз її роботу роблять 4 людини. незнає барський нічого і тих шо вчить тоже нічого незнають. немає навідь до кого підійти шось вияснити і порадитись.короче люди сама псіхушка а не фірма. набирають кого попало а нормальних людей звільняют.