Отзыв о компании ЭЛЬДОРАДО
Сайт:  eldorado.com.ua

Описание деятельности:  Магазины бытовой техники

Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2016

Шановне Керівництво як вам не соромно !!! ми все таки ваш персонал працюємо на вас щоб ваші кармани ніколи не були пустими, щоб ви могли їсти і пити за нашу працю, і їздити на дорогих машинах, а ви до нас ставитесь як до худоми і рабів, ми все таки люди і також хочемо щоб в нас якісь умови праці були нормальні, щоб гроші нормальні платили подивіться які часи зараз на вулиці, як можна прожити на 2 -3 тисячі грн це просто смішно та підніміть цю зарплату хоча на тисячу або дві тисячі дайте нам нормально торгувати не заставляйте робити роботу та що немає до нас ніякого відношення, чому постійно знімають гроші з нас за крадений товар якого і так не крадуть а ховає охорона чи директор або адміни магазину щоб потім за цю суму яку з нас знімають собі розділи і жити за неї , давайте просто будемо чесними всюди є камери і всюди є охорона як може пропасти якась річь якщо ті менти все шманають було би в них право вони би в сраку залізли і подивились чи там часом чогось немає і так зп маленьке а ви ще кожного місяця знімаєте за крадіжку товару чуть не по 500 грн я не розумію нашо тримати охорону звільніть нахер їх і все бо все рівно чи вони є чи їх немає товар пропадає але коли вже гроші з нас знімлять тоді чомусь чудом товар знаходять кароче компанія просто повний бред так ставитись не можна до нас, щось не хочеш зробити зразу пиши заяву на звільнення, погрожують, до тебе матом говорять, заставляють впарювати всяку херню не потрібну людям то не треба повірте не всі люди барани такі як ви, кароче одним словом дурдом

Міняйте ставлення до людей
і піднімайте зп
тоді буде нормальна торгівля
і ставлення до вас адміни і до директорів