Отзыв о компании KSD AURUM
Добавлен: 15:25 16.03.2016
Сфера деятельности:  Торговля: Ювелирные изделия

Регионы работы: Киев, Львов

Описание деятельности:  Сітка ювілірних магазинів по всій Україні

Никнейм: Анонім (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Обіціють хорошу зп, хоч судячі по текучці вони її не платять

Хочу поділитись враженнями, не можу спокійно відреагувати на умови роботодавця. Ходила на співбесіду на старшого продавця, а виявилось, що одразу ти ним не можеш стати, лише через рік, хоч досвід і старшим і директором, та ладно. Умови. Офіційно не оформляють, лише якийсь контракт, щоб лише себе підстрахувати, це ж ювілірка,відповідальність; а на людей начхати, ні лікарняних ні відпустки, мовляв, якщо ви відсутні, за вас хтось працює, треба їм платити зп. Що? Зрозуміло що треба, а де елементарний соц пакет? Ніхто не просить допомоги на ліки чи путівку, елементарно законні гроші. Така крута сітка, а мінімума нема. Може вони банкрот? HR все подає під шоколадним соусом, той хто має досвід бачить лапшичку, складається враження що компанія не серйозна, ні людей не цінить, ні умов праці не дає,лише вимагає. Зп ставка 4000-4500, а далі відсотки...якщо будуть, текучка зрозуміла жах, в крок 20 хв поставили співбесіди, за мною толпа людей. Чесно, сумнівна робота, шкодую, що навіть потратила час і ви подумайте, доки ми дозволятимемо з собою так поводитись і будемо згідні на все, доти в нас буде бардак. Ми ж не раби.