Отзыв о компании Галактика комфорту
Добавлен: 11:25 13.03.2016
Сфера деятельности:  Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт:  gk.te.ua
Регионы работы: Киев, Тернополь

Описание деятельности:  Продажа окон, дверей

Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2016

Нема.Не рекомендую влаштовуватися туди на роботу.

Простих людей мають за бидло.При вході тебе зустрічає охоронець Стас матом якого х...я дзвониш що зразу відбиває бажання працювати там.Дальше ситуація ще гірша кожного ранку провіряють на алкоголь на тестері немає ніякої стандартизації,просто якщо жовта лампочка-500 грн штрафу,червона-1000.Але можна від Стаса відкупитися за 50-100 грн на місці навіть там беруть хабарі.Начальник виробництва Андрій.Це взагалі людина яка просто нездатна управляти виробництвом.В Озерній де і знаходиться виробництво проживає 6000 жителів але ніхто вже не хоче йти працювати на галактику.Правда старих працівників вони стараються втримати методом збільшення їхньої зарплатні шляхом зменшення у нових людей.Тобто в одного забрали другому добавили.У всьому копіюють вікнароф,але забувають на якому обладнані працюють.Якщо приходиш на роботу туди то максимально розраховуй на 3000 грн.Звичайно якщо вмієш гарно лизати то буде більше.Весь колектив тільки робить що займається сплетнями готові тобі в очі говорити одне а поза очі друге.Головний бухгалтер-настільки затянута людина що там вже ні один лікар непоможе.Відділ постачання-жопа.Люди можуть стояти по пів дня (за який їм незаплатят бо працюють від виробітку)тому що немає якоїсь запчастини.Різванова-рулить.